Wpis z mikrobloga

Tylko likwidacja i stworzenie normalnej telewizji od zera.


@jaroty: Ja bym tylko zaorał Po co tworzyć od nowa? Czy to potrzebne? Jeśli jest potrzeba przekazywania państwowych informacji to można zapisać w prawie, że rząd ma prawo do xx godzin transmisji na odpowiednich zasadach. Tak więc jak bedzie potrzeba to skorzystają z czasu antenowego i zapłacą danej telewizji jak za reklamę.
Nie wiem czy w dobie Internetu jest potrzeba jakiejkolwiek misji telewizji
@jaroty: Po prostu wprowadzić ustawę odbierającą prawa do emerytury pracownikom TVP w czasach rządów PiSu, Podobnie postąpić z policją (tą która rozbijała protesty przedsiębiorców, protesty kobiet i marsz niepodległości, wiadomo która jednostka gdzie działała i na tej podstawie cała jednostka pozbawiona emerytury).
ale po #!$%@? tworzyć od nowa? XD Po prostu wywalić państwową telewizję i tyle.


@Ravan: ja myślę, że na Woronicza nawet ziemia jest już przeklęta i budować tam coś, to jak na indiańskim cmentarzysku. Narodzić się tam może jeno zło najplugawsze, nienawiścią siejące, a pragnące tylko naszej zguby!
@jaroty Torunska Wyższa Szkoła Medialna czy jak to się nazywało - tak, ta od Rydzyka - to jej absolwenci stoją za tym partyjnym TVP. Obrzydliwy prostacki tabloidowy styl najniższych lotów ale to 100% zamierzone.

Macie przykład wylęgarni radykalizmu w Europie.
@jaroty: Mam taką głęboką nadzieję, że jak przyjdzie inna władza to nie będzie głupich haseł jak co zmianę władzy " postawimy ich przed trybunał i sąd" tylko właśnie rozdupi i zacznie od nowa. Taka wizja mi się marzy.