Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 14. kolejki III edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1. @Grucha2408 104pkt (+2pkt + 3pkt) ---
2. @krL1312 99pkt (+1pkt) ---
3. @Dziki_wieprz 96pkt (+2pkt) ---
4. @Kenpaczi 93pkt (+1pkt) ---
5. @miguel2000 86pkt (+0pkt) ---
6. @ArmandoV2 83pkt (+2pkt) ---
7. @Aquamen 82pkt (+2pkt) ---
8. @aut91 81pkt (+2pkt) ---
9. @akarw1234 80pkt (+1pkt) 1↓
10. @black_knight 79pkt (+0pkt) 2↓

Reszta w spoilerze


Szczegółowa tabela kolejki znajduje się poniżej - ! proszę sprawdzić zgodność punktów na zdjęciu i w tabeli powyżej !
------------------------------------------------------------------------------------
Po ekhem znakomitej przerwie reprezentacyjnej czas na powrót jedynych istotnych rozgrywek w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedziemy dalej z 9. i 10. kolejką, a ja przypominam tylko, o możliwości zgłaszania się do przepisania typów Lecha Poznań z IV do III edycji w przypadku zaspania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na prośbę graczy przyznałem:
- użytkownikowi @raz_i2 1 pkt; typ "1:0" w meczu Lech Poznań - St. Liege /wynik 3:1/
- użytkownikowi @Grucha2408 3 pkt; typ "3:1" w meczu Lech Poznań - St. Liege /wynik 3:1/
------------------------------------------------------------------------------------
Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej. Za każdy trafiony wynik otrzymasz 3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem komentarza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Galeria Sław WykopowejBukmacherki:


Zapraszam również do uczestnictwa w IV edycji WykopowejBukmacherki (Liga Mistrzów i Liga Europy) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> 9. i 10. kolejka Ekstraklasy (cz. II) + zaległy mecz 1/16 Pucharu Polski do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki podajemy w formie "X:Y" - bez żadnych spacji, bez innego znaku pomiędzy, aby arkusz podsumowujący wyniki nie pokazał błędu.

Jeżeli spóźniłeś się na jakiś mecz, wpisz "-"


Zapraszam do dyskusji w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Grucha2408 - Podsumowanie 14. kolejki III edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: comment_1605804276vQx8gdtVR1RFcijyQK1JUS.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kenpaczi: Rzeczywiście, już poprawione ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@rakastankielia: W ankiecie większość wybrała, żeby podawać nowe. Ja poszedłem tej mniejszości na rękę i napisałem:

Podobnie jak z przepisywaniem typów Lecha z LE będzie możliwe napisanie do mnie o przepisanie typu jakiegoś meczu z 12. kolejki (1/16 PP) (w przypadku zaspania itd.)

Także dodam twoje wyniki z tych 2 typów do kolejnego podsumowania ( ͡
  • Odpowiedz
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: @Grucha2408:

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... My w Polsce lubimy polemikie, my lubimy eee dyskutować. Wiecie, jaki ja projekt najbardziej lubię na takim portalu ze śmiesznymi ob... obrazkami? Wykopowa bukmacherka, brawo Romku. Tam w przeciwieństwie do eee jakiegoś złośliwca, co mnie co drugi dzień prze... przedrzeźnia, liczo się tylko fakty. Wyniki i pun...kty. Co proszę? Ale zaraz, chwileczkę... Ty Mateusz mówisz, że eee nie ma
a.....1 - @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: @Grucha2408: 

Panowie, ja wam powiem ...

źródło: comment_1605807183W7TFi6XomW4TWSeSYZXICX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aut91: @Grucha2408

Panowie fakty są takie, że to jest skandal. To jest po prostu wielki skandal. Wielki skandal. Trzeba sobie to wszystko zobrazować, uplastycznić i odpowiedź na jedno podstawowe pytanie. Który my mamy rok? Zaraz się zacznie trzecia dekada 21 wieku, a głosy liczy człowiek, który prowadzi w tabeli. Jak my chcemy mieć poważne rozgrywki to musimy je zbudować na solidnych fundamentach. Przecież to jest to samo jakby mecze
KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump - @aut91: @Grucha2408 

Panowie fakty są takie, że...

źródło: comment_1605808950ahm2qGrwSXSLvqgROMP77N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump:

Wy wiecie, jak na mnie mówią? Że ja jestem ostatni dyktator w Jewropie. Śmiech na sali, jaki ze mnie dyktator? Panowie, czy wy wiecie ile lat ja jestem pre... prezydentem? 26, brawo Romku. I gdyby było tak jak o mnie mówią na tak zwanym Zachodzie, w Jewropejskim Sojuzie, to czy ludzie by na mnie tyle lat głosowali? Ja wam zadam take pytanie: ile procent dostałem w sierpniu? 80, zgadza
a.....1 - @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: 

Wy wiecie, jak na mnie mówią? Że ja ...

źródło: comment_1605819028X3oIKj7dM7KhA4G7ghDmDC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aut91: Mam dużo niepopularnych przemyśleń. Jest coraz więcej ludzi, którzy mają podobne poglądy do mnie. Byłam pierwszą osobą, która się odważyła mówić o różnych zjawiskach. To jest bardzo gruby scenariusz. To jest zamach na rozgrywki. Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz martwe konta, bez punktów w klasyfikacji, które odgrywają role sztucznego tłumu, niemożności obstawienia prawidłowego wyniku czy sceny wypisania się z zabawy. Ludzie co kolejkę obstawiają wyniki a
KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump - @aut91: Mam dużo niepopularnych przemyśleń. Jest c...

źródło: comment_1605820273LpZDAtG06Wug6gCQyQ7j3J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz