Wpis z mikrobloga

@mariusz5891 ogolnoe to zasięg wszystkich sieci mam w miarę w porządku, chodzi mi bardziej o jakieś dziwne akcje typu mulący internet bez powodu lub zrywanie połączeń itp problemy o ogólne zadowolenie
@Oszczer: jeśli wszystkie numery są Twoje (mam na myśli zarejestrowane na ten sam PESEL), to warto rozważyć podwójny DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy każdej z umów, zyskasz rabat i zamiast 100 zł będziesz płacił tylko 80zł.
Do wyboru masz dwie oferty łapiące się na rabat:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w
@Oszczer: Z tego co patrzę, to abonamenty nie są jakoś zbytnio opłacalne. A więc zaczynamy:

Jeżeli interesują cię tylko sieci infrastrukturalne (czyli wielka czwórka, sprawe zalatwisz w salonie, itd.):

- T-Mobile Oferta M dla rodziny - nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy do wszystkich sieci (nie wiem czy na stacjonarne też) i 15gb miesięcznie z pełną prędkością, po przekroczeniu 1Mb/s (nie wiem czy na osobę, czy grupowo) - 45zł miesięcznie za osobę,
@Czlowiek_Ludzki a wiesz może jak z jakością usług virgin bo w sumie ich oferta najbardziej mi odpowiada tylko kwestia jak faktycznie z zasięgiem ogólnie i internetem prędkością itp? Jakie są opinie?
Swoją drogą lepsze oferty będziesz miał w takim Mobile Vikings albo Orange Flex (subskrypcja, podpinasz kartę i sami co miesiąc biorą pieniądze, ewentualnie placisz sam bez podpinania karty, ale wtedy lepiej sie nie spozniac z oplatami)

Mobile Vikings (zasięg Play) Ekstra Match - nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy do wszystkich i na stacjonarne + 30gb i kumulacja niewykorzystanych GB tak dlugo, jak dlugo regularnie doladowywujesz numer (lub korzystasz z autodoladowania, wtedy o
@Oszczer:

Mobile Vikings (zasięg Play) Ekstra Match - nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy do wszystkich i na stacjonarne + 30gb i kumulacja niewykorzystanych GB tak dlugo, jak dlugo regularnie doladowywujesz numer (lub korzystasz z autodoladowania, wtedy o nic sie nie martwisz, poza posiadaniem kasy na koncie), jedyny minus to, ze w UE nie dostajesz nic za darmo. Mają fajny system poleceń, za kazda osobe, ktora uzyje twojego numeru jako numeru polecajacego
@Czlowiek_Ludzki a wiesz może jak z jakością usług virgin bo w sumie ich oferta najbardziej mi odpowiada tylko kwestia jak faktycznie z zasięgiem ogólnie i internetem prędkością itp? Jakie są opinie?


@Oszczer: Tak samo jak z play, co do zasięgu i prędkości, to zależy od okolicy. Jedni narzekają na brak zasięgu i powolny internet, a inni sobie chwalą. U mnie na podlasiu działa przeciętnie, czasem lepiej od Orange i Play. Kup