Wpis z mikrobloga

Ale gniję z ludzi którzy dalej biorą kredyty hipoteczne i kupują mieszkania w polsce xD Nie dość że są skandalicznie drogie - 500k za przyzwoity lokal niebędący klitką 40m2 podczas gdy polak zarabia max 3.5k to jeszcze są bardzo źle zaprojektowanie - zbudowane tak że słychać jak sąsiad stawia kloca za ścianą albo rucha sąsiadkę.

Już nie mówiąc już o tym że za 10 lat w tym kraju będzie druga białoruś - polexit, głeboki kryzys, plajta systemu emerytalnego, aresztowania opozycji, konfiskaty majątków przez komunistów z PIS co spowoduje taki spadek cen że przedziecie przeklinać dzień w którym wam się zachciało mieszkania na własność. Mądrzy ludzie teraz inwestują w nieruchomości na przykład w ciepłej hiszpanii albo grecji.

No ale p0lactwo dalej kupuje w #!$%@? mieszkań w polszy co widać po cenach rosnących nawet podczas pandemii.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #kupnomieszkania #mieszkanie #warszawa #wroclaw #krakow #trojmiasto
S.....b - Ale gniję z ludzi którzy dalej biorą kredyty hipoteczne i kupują mieszkania...

źródło: comment_1605792037fZXpxzhtJY7A9ftsKmevCv.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@trablach parking należy do spółdzielni, więc każda decyzja jest konsultowana z mieszkańcami, więc usunięcie parkingów raczej nie wchodzi w grę, ponieważ jest to coś atrakcyjnego.
  • Odpowiedz
  • 1
@ekstrakt @TakiTaki z tymi sąsiadami to też niezła losowość, kumpel mieszkanie w wielkiej płycie i nikogo nie słychać i można imprezować, a u mnie w nowym bloku jak typ za ścianą grą etiudę na gitarze to słyszę kiedy ma gitarę rozstrojona xD
  • Odpowiedz
@Dorken oczywiście się zgodzę. Mieszkałem już w wielu różnych miejscach. Było nowe budownictwo gdzie wszystko było prawie ok oprócz lokalizacji. Były bloki z wielkiej płyty. Wszędzie można trafić na głupich sąsiadów. Ja mam teraz idealnie.
  • Odpowiedz