Wpis z mikrobloga

Byłem kiedyś w związku z córką organisty. Myślałem, że dziewczyna z katolickiej rodziny będzie wierną konserwatywką.
NIC BARDZIEJ MYLNEGO
Wystarczył rok w towarzystwie szalonej psiapsióły skakającej po włoskich bolcach erazmusów i oglądanie seriali typu "Seks w Wielkim Mieście" żeby jej mózg został wyprany. Biorąc przykład z #!$%@?ętej koleżaneczki puściła się z włoskim doktorantem ze swojego uniwerku. Ja byłem wtedy zwykłym studentem polibudy...

Oczywiście chciala wrócić - klasyczna p0lka. Jedyne co mnie uratowało przed byciem rogaczem to wzmożona czujność i umiejętność odzyskiwania usuniętych SMS na androidzie. Znalazłem też ciekawe smaczki w historii Google Tłumacz, bo tępa dzida nie umiała angielskiego.

Sam sprowokowałem typa i napisałem do niego z jej konta XD Zaprosiłem go i zapytałem, czy pamięta adres. Gość złapał haczyk i miałem już oczywisty dowód. Myślałem czy mu nie #!$%@?ć w afekcie, ale stwierdziłem, że gra nie jest warta świeczki. Zamiast tego #!$%@?łem wszystkie jej rzeczy na podłogę, a sam opuściłem lokal w trybie natychmiastowym. Później przeprowadzka i odwiedziłem jej rodziców wraz z dowodami rzeczowymi. Zaprezentowałem, że mają córkę #!$%@?ę - cudowna sprawa dla organisty kościelnego, który mnie w dodatku uwielbiał, bo gram na gitarze i znałem go dłużej niż laske.

To doświadczenie zmieniło mnie na zawsze.
#p0lka
Pobierz kosmiczny_dzejson - Byłem kiedyś w związku z córką organisty. Myślałem, że dziewczyna...
źródło: comment_1605791708y41l8W1IOkHGw8F99aLCjk.jpg
  • 21