Wpis z mikrobloga

Jakbyście się kiedyś zastanawiali, dlaczego w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

Szpiatale są przepełnione, przemęczeni medycy pracują po kilkanaście godzin dziennie za gówno pieniądze, więc ludzie umierają, bo nie ma kto się nimi opiekować.

I myślicie, że kto jest za to wszystko odpowiedzialny? Betonowy zarząd szpitali? Rząd, który kompletnie nic nie robi, i jeszcze tylko pogarsza sytuację?

OTÓŻ NIE! Za #!$%@? służby zdrowia odpowiedzialni są ci szeregowi lekarze, którzy nie dają rady przyjmować kolejnych chorych, bo pracują już kilkanaście godzin z rzędu, i jeszcze biorą za to pieniądze!

Komentarze wzięte spod najnowszego filmu UWAGA TVN w którym reporter pokazuje jak wygląda obecna sytuacja w poznańskiej placówce.

https://youtu.be/hR_kxA6yR_0


#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #koronawirus
Pobierz StarySer - Jakbyście się kiedyś zastanawiali, dlaczego w tym kraju nigdy nie będzie d...
źródło: comment_1605781701Cnjf9QAUnmAnoXCNeWj15H.jpg
  • 16
@StarySer: wszyscy których wymieniłeś są za to odpowiedzialni, ten rząd jak i poprzednie, zarząd, lekarze, pacjenci i cała reszta społeczeństwa, można wykluczyć tych poniżej 18 lat czyli możliwe iż tobie się upiekło
a z mojej perspektywy jest dobrze :)
wszyscy których wymieniłeś są za to odpowiedzialni


@yd6d7hhds: ????
Co jak co, ale to TEN RZĄD miał pół roku czasu na ewentualne przygotowanie Polski i służby zdrowia do zwiększonej ilości zachorowań. Ale nie, trzeba było robić wybory i mówić, że NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ, a emeryci pierwsi w kolejkach xD

a z mojej perspektywy jest dobrze :)

Z mojej jeszcze lepiej, im więcej starych, konserwowych dziadów padnie, tym lepiej dla
@StarySer: Pozostaje mieć nadzieję że wszyscy ci ludzie z powyższych komentarzy nie zdechną dusząc się z powodu COVIDu gdzieś w rowie przy szpitalu :) No szkoda by była xD

I wiecznie tylko KWIII CHRRRUUUUMMMM CZEMU PO GARDZIŁO PROLETARIATEM I INTERESOWAŁO SIĘ TYLKO MIASTAMI KWIII. Bo #!$%@? nawet zwierzęta mają w sobie więcej rozumu i godności od tych p0laczków, i Tusk nie miał ochoty się z tym chlewem użerać. Sam z jego
Covid covidem i ci co muszą z nim walczyć na pierwszym froncie mają naprawdę ciężko, ale są szpitale i miejsca w pl gdzie obecnie lekarze biją się o dyżury, bo kasa zrobiła się naprawdę fajna bo covid a robota hmm przez telefon..