Wpis z mikrobloga

Mariusz - chyba największy postęp od castingu aż po półfinał. Uwazam, że to że nie ma go w finale wydzie mu na lepsze i będzie miał dużo pracy jako mmodel, poza tym panuje taka tendencja, że zazwyczaj ten kto odpada przed finałem robi większą karierę

Maja - była modelką, gdzieś tam będzie. Ona trochę jak Ernest modelka jednej twarzy ale trochę lepsza. Nie przepadam za nią, uważam że osoby pracujące wczesniej w modelingu nie powinny brać udziału w tym programie

Karolina Madka - sytuacja analogiczna do Mai. Pracowała w modelingu i nie powinna brać udziału w programie, uważam że coś tam będzie pracować, ale jako matka tęskniąca za dzieckiem nie będzie wyjeżdżać na dłogoterminowe kontrakty

Śmieszek - Ten gość to fenomen, ani razu nie był zagrożony, najwięcej wygranych zadań, wchodzi na zadanie, bez gadania robi je, pożartuje i tyle. Zasługuje na wygraną

Domenic - nie powinno go być w tym programie, za stary, robił karieru za granicą i tam powinien się rozwijać, spuszczają się nad nim, gdzie on nie prezentuje sobą nic nadzwyczajnego, jedynie że jest dla każdego przyjazny, ale czy to definiuje modela?

Patrycja - Ładna buźka, smukłe ciało, ale to kolejny klon Pisarkowej i Szklarczyk. Cieszę się że z tej 3 covidowej ona weszła do finału, ale nie zasługuje na wygraną

Weronika - Ma szczególną urodę i ogromny potencjał. Według mnie ten złoty bilet pociął jej skrzydła i jurorzy zamiast piąć ją w górę, jechali po niej co ją tylko dobijało (pomimo, że fotograf czy gość specjalny chwalił na zadaniu). Weronika jest piękna i otwiera się na modeling, myślę że ma szansę.

Osobiście kibicuję Śmieszkowi i Weronice w tym finale. a wy jak tam ziomeczki?
Miłęgo dnia i smacznej kawusi
#topmodel
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cospieknego24: ogólnie to chyba wszystko ustawka. Mariusz i Karolina nie mogli wejść do finału bo awaryjnie ich wzięli na fashion week. Dodatkowo nieśli by ich wybrano do finału to by praktycznie przyznali się do błędu. Maja nie mogla wejść bo ona chyba przez znajomości z pierogiem jakoś tam powróciła. Nie lubię jej ale jest dobra modelką.

Weronika to dno. Ładna twarz ale dziwna sylwetka. Pozować nie potrafi. Maja wypadała dobrze cały