Wpis z mikrobloga

Chce zacząć bieganie. Czy jak zacznę biegać typowo w zwykłych ciuchach to będzie to aż takie dziwne? bo nie mam ciuchów stricte do biegania a w leginsach wyglądam #!$%@? bo patyczak here #bieganie
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szynszyla2018: dziwne nie będzie.
Ja zaczynałem w dżinsach.
Problem jest taki że o tej porze roku się spocisz i pochorujesz.
Właśnie to przerabiam.
Bieganie w bawełnie o tej porze roku nie jest dobrym pomysłem.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: #pdk
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: przecież teraz jest jeszcze normalna pogoda, dzisiaj 11 stopni, biegałem w krótkich spodenkach i t-shircie, a ludzie w parku siedzą w kurtkach xD

Chce zacząć bieganie

witamy na tagu, jedyne czego potrzebujesz to jakieś wygodne buty, a co do ubrania to imo warto się ubierać tak żeby na początku było ci chłodno, bo potem i tak się zgrzejesz
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: ja pierwszy rok biegalem w starych łachach. Wszystkie szmaty do lazenia po domu sie wtedy przydawaly. Dopiero potem kupiłem kilka rzeczy i od wielu lat juz nic nie potrzebuje. Najczęściej te techniczne materiały sa praktycznie niezniszczalne. Koszulek pelno, bo na każdym biegu dostawalem w pakiecie startowym.
  • Odpowiedz