Wpis z mikrobloga

@zapster:
Stylistyka/kolorystyka bloku i zabudowy to typowe obrzydliwe '90s, co nie zmienia faktu że rozmiar, udogodnienia, możliwości i miejscówka nadrabiają to 100x. Kwintesencja życiowego wygrywu :)
nawet nie masz pojęcia jak tam piździ od listopada do kwietnia, o ile nie zamierzasz zbankrutować przez ogrzewanie. A przy -15 grzejniki na full i tak nie dają rady.


@EconomicDisruption: to jest bzdura. Tak bywało, ale w starych gówno budynkach, w których nie było warstwy izolacyjnej.

Nie, to kiepska lokalizacja


@D3lt4: pochwal się gdzie mieszkasz. Obecnie to jedna z lepszych lokalizacji dla kogoś, kto nie ma kilku milionów do wydania.
@Lorenzo_von_Matterhorn: Na jakość nie narzekam, ściany są bardzo grube i tym samym dobrze wyciszają, poza rurami, które pękały codziennie, to nie zauważyłem innych problemów (rury wymienione na wszystkich 30 p.)

Co do mitycznych burdeli, żaden taksówkarz ani ochroniarz nie wie gdzie one się znajdują.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Hostele to rak, z którym walczyłem i przynajmniej zablokowałem im częściowo dostęp do strefy basenowej.
@D3lt4: pochwal się gdzie mieszkasz. Obecnie to jedna z lepszych lokalizacji dla kogoś, kto nie ma kilku milionów do wydania.


@Lorenzo_von_Matterhorn: Mieszkałem przez 6 lat przy przystanku Włościańska - Elbląska/Broniewskiego i tamta lokalizacja była super, ale ostatecznie nie zdecydowałem się kupić mieszkania w którym mieszkałem, a cena była fajna. W 2018 330k za 41,5 metra, ale właśnie mieszkanie było za małe.