Wpis z mikrobloga

@Jasmonowayy #!$%@? myślałem że nauczyli się od morawieckiego żeby nie rzucać słów na wiatr i nie wychodzić potem na debili jak w lato, kiedy wirus był w odwrocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w cytacie człowiek uczy się na błędach powinna być gwiazdka i dopisek nie dotyczy Polaków
  • Odpowiedz
@mateo_olsztyn: Toż to już Kochanowski na przełomie lat 70 i 80 XVI w. - tak, cholerne 440 lat temu - napisał:

Cieszy mię ten rym: «Polak mądr po szkodzie»;

Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.


(Pieśni Wtóre, Pieśń V znana też jako "Pieśń o spustoszeniu Podola").
  • Odpowiedz
Nie wypowiadam się tutaj, ale tym razem zrobię wyjątek. Jak ja tych pisowskich #!$%@? nienawidzę. Widząc co się dzieje i czytając jak te śmiecie na to reagują to gotuje się ze złości i bezsilności, ze mimo wszystko tyle osób łyka ich narracje.
  • Odpowiedz
O tak, ja się kur.w.a chichram codziennie od blisko dwóch miesięcy, że muszę leczyć anemię na własną rękę i kombinować pracę zdalną, żeby nie łazić do roboty, bo ciągłe krwotoki z nosa, gówniane wyniki krwi a czasem wręcz brak sił do wstania z łóżka nie są przypadkiem na tyle pilnym, żeby połączyć mnie z moim lekarzem rodzinnym, o choćby tygodniowym L4 nawet nie marząc. O tak, jest w pytę, jest turbo wesoło
  • Odpowiedz