Wpis z mikrobloga

  • 24
@ZumpkaChinskax tylko że społeczeństwo pomaga matce z dzieckiem gdy nie daje rady albo po prostu ma w------e,a gdy ojciec ma dziecko i problemy to jest wytykany palcami i wyśmiewany że "hehe facet a taki nieudolny"
  • Odpowiedz
@harnasiek: nie wiesz co piszesz, samotny mężczyzna z dzieckiem najczęściej jest wielbiony i mało korony mu nie dadzą, a już na pewno, nie szydzą, że nieudacznik, wprost przeciwnie.
  • Odpowiedz
@harnasiek: Bo są tworzone przez mężczyzn. Większość rządzących to mężczyźni, a na psychologa czy psychiatrę na NFZ czeka się naprawdę długo. Dziś dowiedziałam się od psychologa, że na psychoterapię czeka się 2 lata. Sorry, takie są fakty. Jak biorą do rządu jakieś kobiety to albo są to marionetki, albo kompletne idiotki, albo służą do tego, żeby porobić szum.
  • Odpowiedz
@ZumpkaChinskax: @dioxyna:

Dajcie spokój, są jakieś nierówności i problemy (np. niezrównany wiek emerytalny), ale przegrywy takie jak op wolą pisać takie wysrywy na wykop.ru zamiast z tym coś realnie zrobić. Mało tego, to zazwyczaj feministki walczą o równe traktowanie i facetów i mężczyzn XD Przykład można mnożyć, ale takim małym który ostatnio mi się rzucił w oczy to jak na strajkach krzyczeli "Krzysztof Bosak, ma małego", a na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@harnasiek: no jak walczymy z patriarchatem to potraficie tylko wysrywać krytykę w stosunku do naszych protestów xD więc nie wiem czego w sumie oczekujecie, że kobiety rozwiążą wasze problemy, będąc równocześnie za to opluwanymi? xD
  • Odpowiedz
  • 4
@svickova
@mateluszwajhe sugerowanie, że jestem przegrywem po wystawieniu obrazka ( ͡º ͜ʖ͡º) . I gdzie niby feministki walczą też o prawa mężczyzn? Gdy podejmowałem decyzje, by wspierać kobiety w sprawach które również mnie dotyczyły słyszałem że nie mam cipy itp to nie mam prawa głosu, więc pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz