Wpis z mikrobloga

  • 63
@goldboy wiecie, z czego się cieszę? Że nawet nie wiem jak się #!$%@?@ ten dzban nazywa xD disco polo to dalekie pokłosie tragedii, jaka dotknęła nasz naród w trakcie II WŚ... zmiotło wtedy inteligencję i ciekawe mniejszości narodowe a przeżyły tępe komuchy, których potomkowie preferują właśnie disco polo. Bęc.
  • Odpowiedz
@goldboy: I to poruszający nie tak jak teraz modnie, czyli puste krzyczenie "reeeee prawacki incelu, reeeee prawaku, reeeee piekło kobiet reee wieszać lewaków xDDDD" tylko tak z sensem głównie
  • Odpowiedz
@goldboy: polecam wysłuchać jego rozmowy w rmf fm z Mazurkiem, jak mam zły humor to słucham( ͡° ͜ʖ ͡°) najpierw oglądam filmiki Stonogi, a później to, dobry poziom abstracji :D
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: @goldboy: Jeszcze tydzień temu nie wiedziałem, kto to jest Sławomir Świerzyński - jak pewnie jakieś 2/3 Polaków. Natomiast od końca lat 90. wiem, kto to jest Kazik Staszewski- jak pewnie ze 3/4 Polaków.

Niestety, polactwo-robactwo nie umie robić dobrego disco. Dobrego, czyli takiego jak wykonywali Donna Summer, Diana Ross, Gloria Gaynor, Barry White, Barry Manilow, Chic, Sister Sledge, The Pointer Sisters, Bee Gees, KC and The Sunshine Band, Kool
  • Odpowiedz