Wpis z mikrobloga

@Nowa_Zielonka_: przecież to były jakieś śmieci i zeczy za max 2 zł. Jakby faktycznie był to zestaw to stworzenia żelków dajmy na to to kupiłby foremki i wszystko inne - może jakis mały alkohol, żeby zrobić dwie wersje. Ta paczka to gówno i została zrobiona na #!$%@? się. Sama nie lubię dawać i dostawać prezentów, ale coś takiego wstyd by mi było wysłać. Tam nie widać napracowania.
@Wycu91: Przecież to też paczka na #!$%@?. Qmox napisał w opisie, że nie zbiera papierowych książek a ten mu książki wysyła. Jeszcze nie te, którymi jest zainteresowany. Niektórzy widocznie traktują wykopaczkę jako okazję na posprzątanie mieszkania.
@Adrian00: przepraszam bardzo ale ja zawsze myslalem ze wy sobie wlasnie wysylacie niepotrzebne smieci, trzeba bylo w regulaminie dac minimum 500zl realnej wartosci
a potem zdziwienie ze ktos wyslal marchewke, skad mial wiedziec ze sie nie sra do paczkomatu? XD

moze paczka za 50zl w tym 25zl kosztow przesylki XD
regulaminie dac minimum 500zl realnej wartosci


@farara: Bo nie ma nic pomiędzy. Nie chodzi o wartość, tylko o to jak ktoś się postara. Jak dla mnie ktoś może nawet wydać i 0pln jeśli widać, że zostało włożone serce. Tutaj nigdy nie chodziło o wymianę fantów.
@farara: Nie rób sobie jaj. Raz była edycja całkowicie DIY. Przede wszystkim trochę empatii ludzie. To co ciebie śmieszy nie znaczy, że będzie śmieszyło obdarowywaną osobę. Trzeba pomyśleć, czy czasami taki żart nie sprawi komuś przykrości. Przede wszystkim paczka ma się nie podobać nadawcy tylko adresatowi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wysylacie niepotrzebne smieci, trzeba bylo w regulaminie dac minimum 500zl realnej wartosci


@farara: typ by wysłał nie wiem, lampke 1W to ta paczka byłaby lepsza. a nie #!$%@? pietruszke i toewbke sagi ludzie xd