Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy

https://www.wykop.pl/link/5803905

JAK MOŻECIE UMIESZCZAĆ W POLSKIEJ REKLAMIE DZIECKO O INNYM KOLORZE SKÓRY NIŻ BIAŁY?

TO GODZI W MOJE UCZUCIA!!!

GREJT RIPLEJSMENT!!!

NIE MOŻECIE UMIESZCZAĆ MULATÓW W POLSKOJĘZYCZNYCH REKLAMACH, BO JESTEM RASISTOWSKIM ŚMIECIEM I PĘKA MI DUPA.

Ten serwis nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, a na pewno nie przestanie mnie zaskakiwać głupota i ptasie móżdżki wykopowych rasistów i przygłupów.

Ogólnie polecam zapoznanie się ze znaleziskiem i komentarzami śmietanki tego serwisu.

Creme de la creme wykopowego półświatka.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy 

https://www.wykop.pl/link/5803...

źródło: comment_1605597833pANLGqX3QxIVcilp5VnYZv.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
fakt, w sumie teraz co trzecia polka puszcza się z przyjezdnym murzynem, trzeba więc przyzwyczaić młodzież, że niedługo murzynek w klasie będzie na porządku dziennym


@szczekacz666:
No, faktycznie. Wcale nie rasista i mizogin.

Ale nawet wcześniej ból dupy i „nie na miejscu” bo jakaś pojedyncza reklama pokazuje czarnego to już klasyczny rasizm.
  • Odpowiedz
@Neubert: Ja to się cieszę, że w reklamach dla dzieci występują dzieci o różnych kolorach skóry, dzięki temu mogę pokazać dziecku taką reklamę i powiedzieć: „O widzisz, tak jak mama mówiła, niektórzy ludzie mają inny kolor skóry, no i tak właśnie wyglądają. Są jak my, tylko pochodzą z innego kraju, dlatego wyglądają trochę inaczej”. Moje dziecko ma 3 lata i uważam, że moim obowiązkiem jest nauczyć je tego, że inny kolor
  • Odpowiedz
@Neubert:
Se wyobraź taką reklamę z niebieskookim jasnowłosym hailującym dzieciakiem w Izraelu, albo Zambii.
Są rzeczy pasujące i na miejscu, a są rzeczy z dupy. To jest z dupy.
  • Odpowiedz
@Neubert: Mi to rybka, ale ciekawi mnie dlaczego akurat wybrano murzynka. Bo ładne dziecko, czy kolejna lewacka akcja ubogacenia kulturowego i sprawiedliwości społecznej dla prześladowanej w Polsce przez wieki czarnoskórej mniejszości xD
  • Odpowiedz
@Neubert: Dobra przeprowadziłem niezależne badania, czyli obejrzałem tę reklamę i potwierdzam. Myślałem, że prawaki się prują, bo był sam murzynek, a tam było kilkoro dzieciaków. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
"Drodzy" rasiści. Właśnie dlatego wasze młode córki będą lecieć na takiego egzotycznego pana i nakręcać seks turystykę, bo będzie to dla nich przeżycie czegoś nowego, zakazany owoc itd. Więc nie zdziwcie się jak przyniesie wam kiedyś do domu kolorowego bombelka, takiego jak w reklamie Cartoon Network ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neubert: omujborze czy oni narazili białego rodowitego polaka na widok kogoś kto nie jest całkiem biały? Oburzające.
  • Odpowiedz