Wpis z mikrobloga

Mój adres właśnie pojawił się na liście :) Mam pytanko z kim umawiacie się na montaż ont? Bo operatora - to wiadomo wybieram z tych co są na stronie tauronu.
  • Odpowiedz
Z nikim. Wybierasz np. operatora od UPC i oni sami wszystko załatwiają. Do niektórych pierw przyjeżdża Tauron podciągnąć światłowód do domu i podłączają ONT, a potem przyjeżdża technik UPC skonfigurować sieć. A do niektórych przyjeżdża od razu technik UPC i od razu robi wszystko na gotowo.
  • Odpowiedz
Na tym modemie od ZTE cały czas miga mi dioda PON i to się samo skonfiguruje czy trzeba dzwonić po jakiegoś boba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PortiMeo: Jak tam UPC? Miałeś jakieś problemy z netem przez ten miesiąc użytkowania? Bo zastanawiam się nad wyborem operatora (Orange lub UPC). Nie ukrywam że wolę pomarańczę bo można wywalić funboxa do szafy i postawić wszystko na swoim sprzęcie ;]
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robo_z: Raz tylko na początku mi zerwało internet, ale zresetowałem router i było ok. Poza tym wszystko w porządku, transfer stałe 600/100. Nie mam zastrzeżeń.
  • Odpowiedz
O dziwo znalazłem się na tej liście. Termin jest na 18 września. Śmiech na sali. To już wole zapłacić ciutek więcej i mieć internet od lokalnego dostawcy który tylko zaciera rączki, żeby szybko zgarnąć klientów przed tauronem
  • Odpowiedz