Wpis z mikrobloga

Hejka, ile płacicie za internet? UPC za podstawowy pakiet na stronie proponuje 49 zł, po czym po wpisaniu danych wyskakuje kwota większa o 25 zł.
  • Odpowiedz
@PortiMeo przykro mi, że musisz się ciągle bujać się z terminami i proszeniem się o instalacje. Miejmy nadzieje, że w końcu doczekasz się możliwości skorzystania ze światłowodu, różnica jest powalająca między 10mb/s neo a światłowodem 600mb/s :)
  • Odpowiedz
@adam7979: U mnie odkąd jest status wykonane to jak wpisze swój adres na stronie upc to jest informacja że niedługo będę mógł skorzystać z ich usług, możesz sobie sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Asmrek: u mnie nie ma statusu wykonane, na UPC info że niedługo będę mógł korzystać z ich usług wisi pół roku, wiec to info na stronie UPC niestety nic chyba nie znaczy(,)
  • Odpowiedz
@PortiMeo gratuluję, w końcu dopięłeś swego :) 630mb/s osiagasz, nawet więcej niż na umowie :D. Tak z ciekawości, jaki router daje UPC? Możesz też na Nasz Orange napisać, że jednak zmieniłeś decyzję :)
  • Odpowiedz
@Xddddd11: Giga Connect Box, choć wygląda on inaczej niż na stronie UPC. W ogóle nie ma wejścia na koncentryka, tylko gniazdo WAN zamiast tego, no i wygląd też trochę inny, mniejszy.
  • Odpowiedz