Wpis z mikrobloga

@joolekk: wbrew pozorom, pewnie trochę by się tego znalazło - są głównie poukrywane za ekranami dźwiękochłonnymi (Lwowska), w okolicy planowanej Wisłokostrady też stoi opuszczony dom, a i jak by dobrze poszukał to i na Baranówce coś by znalazł. Nie mówiąc o opuszczonej kamienicy w okolicy Podpromia.
  • Odpowiedz
@michno: gdzie niby za ekranami na lwowskiej są jakieś opiszczone domy :D? Opuszczona kamienica w okolicach podpromia? W ktorym miejscu? Ogólnie to wszystko co mowisz mógłbyś wrzucić na jakąś mapkę bo coś grubymi nićmi szyte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rmk93: Lwowska - nie było jakiegos domu na wysokości między Cienistą a Bałtycką, za ekranami? Kojarzę jakiś barak w tamtej okolicy;
Podpromie - właściwie to już adres Lenartowicza 2 - opuszczona kamienica, która jest głównie użytkowana jako miejsce na baner Leżajska. Teraz stoi odsłonięta.
Baranówka - nie znam tamtej okolicy dobrze, dlatego też napisałem że "pewnie by coś znalazł". Ostatnio jeździłem w okolicach Tarnowskiej to trafiłem na jakieś rudery, ale na
  • Odpowiedz
@michno: odkąd sięgam pamięcią i rodzice wybudowali dom w tamtej okolicy to nie przypominam sobie żeby cokolwiek takiego tam stalo. Tak samo na Konfederatow, akurat tam jest dość gęsto i niewykluczone że stoi tam jakiś stary pusty dom ale ja sobie nic takiego nie przypominam.
Lenartowicza 2 owszem jest opuszczony, tak samo pewnie na baranówce znajdzie się jakiś niezamieszkały budynek jak i pewnie w każdej innej części miasta.

Ale pytanie dotyczyło
  • Odpowiedz
@rmk93: ok, zrobiłem mapę - link tutaj: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1LKV1dChG-dixNeecY3iKwW2r2yjO_5dZ&usp=sharing

Możliwe, że tam przy Lwowskiej to nie jest dom, tylko coś w stylu altany/szopy ¯\_(ツ)_/¯ - dokładnie nie pamiętam, bo w tamtej okolicy byłem parę lat temu, a tego budynku może już nie być. Jeżeli będziesz w okolicy, to możesz sprawdzić - ja dopiero mogę to zweryfikować w sobotę z rana jak będę za zakupami w Auchanie :P Dodałem jeszcze punkt przy Podpromiu
  • Odpowiedz
@michno: przy Lwowskiej jest kilka pustych domow ale blizej ronda. Jeden tuz obok przystanku przed rondem od strony polnocnej.
dodaj mirku jeszcze do mapy kamienice z 8 marca. Tuz przy PGE. Cala pusta
  • Odpowiedz