Wpis z mikrobloga

@lodowka_z_piwnicy: mirek ile razy wymiotowałeś? bo pewnie z 15-20 fpsów masz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bo nie uwierze, że powyżej 70 fps masz na 4gb karcie przy tej rozdzielczości xD no chyba, że ta gra jest tak świetnie zoptymalizowana ale raczej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lodowka_z_piwnicy: no ciekawe bo ja na r5 1600 @4GHZ, 16GB 3200, gtx 1060 6gb OC mam czasami spadki w gorszych akcjach i jest ogolnie na granicy grywalnosci, jestem w polowie gry, gra wymiata, ale musze zakupic 3070.

BTW mam kabel , a plyta daje max 0,9 Ampera na usb 3.1 i gogle niestety sie rozladowuja podczas gry, kabel jest niewygodny, a jak obtarl mi lydke w alyx to
  • Odpowiedz
@dendii: Proszę.
@LowcaZMroku: Nie pisałem że nie ma spadków. Przez większość czasu (dopiero Chapter 3, tam gdzie latarke dostałem) jest te 70+ ale czasami są i spadki, nie wiem od czego to zależy. Prawdopodobnie niezoptymalizowany napływ jakichś niewidzialnych efektów które trzeba renderować (coś jak w Dying Light, są tam takie miejsca w których - mimo conajmniej 60fps+ na ultra - mam spadki do 30-40).
1060 to w sumie
lodowkazpiwnicy - @dendii: Proszę.
@LowcaZMroku: Nie pisałem że nie ma spadków. Prze...

źródło: comment_1605619968jXdFiG5rBjhj0GXFd0Ez6H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz