Wpis z mikrobloga

Cześć mirki.
Jakby któryś z was szukał internetu, to pamiętajcie, że lepiej ciągnąć z Rosji po drucie niż brać w Orange. Płacę za pakiet 20-80 Mb/s. Przy montażu technik zarzekał się, że conajmniej 40 będzie normalnie. Jest 11-13. Kontaktowałem się z nimi w tej sprawie 2 razy. Za 1 razem zostali wysłani technicy, ale olali i zamknęli zgłoszenie. Za 2 mi powiedzieli, że teraz mam zmniejszony pakiet na 10-20, ale za tę samą cenę. Dodam, że mieszkam w środku miasta. Jak się nie ma to niech nie sprzedają takich pakietów tylko tańsze i wtedy byłoby uczciwie, a nie sami sobie zmniejszają bo tak. Może niech od razu odetną internet i powiedzą, że zmniejszyli pakiet do 0 Mb/s, ale cena pozostaje taka sama.

#orange #internet #dostawcyinternetu
  • 4
  • Odpowiedz
@Krymus: Orange chyba nie ma roznych cen dla Neostrady, czy masz minimalna czy maksymalna predkosc wychodzi na to samo. Kupujesz internet po kablach telefonicznych (czesto majacych kilkadziesiat lat) z ktorych Orange sie wycofuje, pewnie oszczedzaja lub calkowicie ingoruja serwisowanie, utrzymanie tej infrastruktury. Przynajmniej ci podpieli, na adres moich rodzicow wysylaja umowe, przyjezdza monter, mowi, ze sie nie da i odjezdza :).
  • Odpowiedz