Wpis z mikrobloga

O takiej platformy mi brakowało. Typowy rozkrok, #!$%@? bez sensu i zaprzeczenie samemu sobie.

Jak ja gardze ich miałkością i takimi poglądami gdzie wypinają się wprost na prawa kobiet.

Neoliberalny złoty środek który nie istnieje i nigdy istanial nie będzie a Borys nadal probuje.

Typowe JAK POWIEDZIEĆ NIC.

#bekazprawakow #neuropa #polityka
źródło: comment_1605514917uHUpnk5H2nXls3uxLEQPBB.jpg
  • 58
przecież z tych słów wynika, że osobiście nie popiera aborcji na życzenie, ale każda kobieta powinna mieć swobodny wybór w tej w kwestii.


@Xianist: no nie, jakbym czytał kuców 2014 tłumaczących nauki JKMa. Nic nie ma w tym zdaniu o jego osobistych poglądach. Jest zapraszany do programów publicystycznych jako prezes PO a nie Borys Budka obywatel, pasjonat biegania.
neoliberalizm to kwintesencja centryzmu


@MKULTRA: yyy, nie - neoliberalizm, to jeden z dwóch nurtów liberalnych obecnych dzisiaj w polityce wraz z socjalliberalizmem i nie wiem co w nim centrycznego, bo gospodarczo jest najbardziej na prawo jak się da w realnym świecie, a społecznie też w większości łączy się z konserwatyzmem, żeby taka partia miała wgl jakieś poparcie (konserwatyzm daje poparcie wśród ludzi biedniejszych, czego polityka gospodarcza by nie dała), kończąc, żaden
@JAI2L9LAD: możliwym jest, że w innym momencie wyraził on swoją osobistą opinię, a w innym podejście do kwestii legislacyjnej. Jedno z drugim nie stanowią sprzeczności, ale zestawione obok siebie, jak w tym opisie już mogą coś takiego sugerować. IMHO jest to bardziej problem treści twitterowego opisu, a nie tego, co powiedział Budka.
jest ustami PO. Jak się wypowiada jako zwolennik/przeciwnik, to odczytuje to jako stanowisko partii. Mnie obchodzi to, jaką rzeczywistość chce dla mnie wykreować jako polityk. To, czy sam zdecydowałby się z żoną na aborcje mnie nie interesuje.


@LebronAntetokounmpo: Jak jesteś zainteresowany rzeczywistością, jaką chce kreować, to nie sugeruj się jednym wypowiedzianym zdaniem.

Między czymś takim jak "aborcja na życzenie" a zupełnym jej zakazem jest mnóstwo pośrednich stanowisk, które umożliwiają podjęcie kobiecie
@diogene: Oj tak, pan i władca opozycyjnej partii robi sobie nie wiem co. Mówi o aborcji na życzenie gdzie nie ma w ogole takiego postulatu i jednocześnie nazywając ją tak pokazuje ze podchodzi do tego jak do antykoncepcji.

Hej jestem liderem partii i zostałem tutaj zaproszony prywatnie wiec nie sugerujcie się tym co powiem ale jestem przeciw liberalizacji prawa do aborcji bo nie ma to najmniejszego sensu
@JAI2L9LAD: a to jest konkretny cytat, czy dwa zdania podsumowujące rozmowę, które najczęściej są z dupy wyrwaną sklejką myśli według widzimisię osoby układającej nagłowek?
Bo jeśli to konkretny cytat, to dosyć niefortunnie dobrane słowa przez Budkę - wygląda jakby sobie zaprzeczał. Natomiast jeśli nie jest to konkretny cytat, tylko Budka miał na myśli "osobiście nie jestem, ale to powinno być w kwestii kazdej kobiety" to wtedy odbiór tego tweeta zależy tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: przecież z tych słów wynika, że osobiście nie popiera aborcji na życzenie, ale każda kobieta powinna mieć swobodny wybór w tej w kwestii. To dosyć jasna deklaracja. Jak już szkalujecie, to chociaż konkretnie.

@Xianist: niestety duża część społeczeństwa (z obu stron) nie jest w stanie zrozumieć dwóch zdań. I tak się potem dzieje jak mamy.
@JAI2L9LAD: No ale skąd to zdziwienie? Daliście się nabrać propagandzie pisowskiej, dodatkowo rozpowszechnianej przez kuców, że PO to LEWACTWO, a ta partia jest centro - prawicą xD Jak już nie macie alternatywy i głosujecie na KO, to chociaż głosujcie na liberałów z .N a nie starych konserwiaków z Platformy.
@JAI2L9LAD: to klasyka polskiej polityki bo statystyczny profil wyborcy w Polsce to jak się okazuje ani skrajny prawak ani skrajny lewak tylko taki powiedzmy centrysta. Stad tez rozwiązanie dotyczące aborcji funkcjonujące wiele lat było w pewnym sensie dobre bo było zadowalające dla wiekszosci a tych bardziej czy z prawej czy z lewej nie uszczęśliwiało ale było dla nich do zniesienia.
Platforma (cała reszta zreszta tez) o tym wie i dlatego robi
@JAI2L9LAD: Prawda jest taka, że platforma przez dwie kadencję udowodniła każdemu kto ma oczy i rozum, że od PiSu to się różni tylko tym, że robi laskę Niemcom zamiast Amerykanom. Jedyna różnica, struktura, kolesiostwo i brak wizji są tym obu partiom tożsame.

Jedynym w tej chwili sensownym wyjściem jest lewica.
@JAI2L9LAD: nic w tej wypowiedzi nie jest sprzeczne, ani bezsensowne, można osobiście nie popierać aborcji chociażby z tego powodu że jest się katolikiem, ale popierać jej legalizacje i pozwolić żeby ludzie decydowali zgodnie ze swoim sumieniem, PO to nadal partia 2 klasy wyżej od lewicy i ich idiotycznych pomysłów gospodarczych
@LebronAntetokounmpo: ? a czemu do szkoły nie chodziłeś? Było tam fajnie, i można się było czegoś nauczyć, aby później nie błyskać głupota na mikroblogu. "Nie jestem zwolennikiem aborcji na życzenie" to pierwsze zdanie z podwójnego złożonego. Drugie to "Sprawa powinna być regulowana sumieniem każdej kobiety" Nie ma tu żadnego zaprzeczenia. Jedynka . Siadaj.
O takiej platformy mi brakowało. Typowy rozkrok, #!$%@? bez sensu i zaprzeczenie samemu sobie.

Jak ja gardze ich miałkością i takimi poglądami gdzie wypinają się wprost na prawa kobiet.

Neoliberalny złoty środek który nie istnieje i nigdy istanial nie będzie a Borys nadal probuje.

Typowe JAK POWIEDZIEĆ NIC.


@JAI2L9LAD: no nie popiera aborcji ale uważa że powinna być legalna. Co tu do zastanawiania.
@LebronAntetokounmpo: NIE JESTEM zwolennikiem aborcji. Czy to zdanie wyraża, co myśli partia? Na dodatek w twittcie jest "Borys Budka" a nie przedstawiciel partii PO. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę próbujesz go oczernić na siłę, towarzyszu z PIS'u.
@janekplaskacz: to oznacza, że jesteś zwolennikiem aborcji na życzenie, tylko byś z tego życzenia nie skorzystał :D Budka właśnie powiedział, że jest przeciwnikiem aborcji NA ŻYCZENIE, więc jej prawnej możliwości. Jeśli chodziło mu o to, że sam jest przeciwnikiem aborcji jeśli płód jest zdrowy, nie pochodzi z gwałtu etc., powinien inaczej sformułować zdanie.

Trochę próbujesz go oczernić na siłę, towarzyszu z PIS'u.


@dlugi-gr: oj nienienie byczku -1 . Krytyka PO
@zmudeg: nie możesz porównać tych zdań i sytuacji, konteksty są zupełnie inne. Tutaj lider partii, potencjalny premier, mówi o tym, że nie jest zwolennikiem danego rozwiązania prawnego. W drugim zdaniu mówi, że sprawę należy pozostawić do indywidualnego wyboru, jednocześnie gdy nie jest zwolennikiem aby ten wybór obywatelom dać.
@JAI2L9LAD: szkoda że tak mało rozumiesz z cudzych wypowiedzi.
Ja też jestem przeciwnikiem dokonywania aborcji i gorącym zwolennikiem PRAWA do aborcji.

Bowiem w moim tłumaczeniu Biblii jest napisane, że Bóg dał ludziom wolną wolę.
A ja jestem przeciwny narzucaniu mojego światopoglądu innym ludziom.
@JAI2L9LAD: Nie wiem o co piszesz, ale ja go rozumiem. Facet pisze, że ma własne zdanie, ale liczy się bardziej zdanie kobiet. Czy jesteście aż tacy głupi, że proste zdanie złożone sprawia wam za dużo kłopotu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JAI2L9LAD: przecież z tych słów wynika, że osobiście nie popiera aborcji na życzenie, ale każda kobieta powinna mieć swobodny wybór w tej w kwestii. To dosyć jasna deklaracja. Jak już szkalujecie, to chociaż konkretnie.

@Xianist: to na podstawie tej wypowiedzi jesteś w stanie określić jak by głosował w tej sprawie? Za swoimi przekonaniami czy za prawem kobiet do wyboru?