Wpis z mikrobloga

Obejrzałam ostatnio pare odcinków Wersow. Laska ma 24lata a jest infantylna do bólu jak 10letnia dziewczynka. Friz kiedyś mówił, że lubi jak dziewczyna ma babyface i wygląda na 15lat. Może Wersow wzięła te słowa za bardzo do siebie i postanowiła że oprócz wyglądu jej poziom intelektu nigdy nie wyjdzie poza umysł 15latki. Oprócz tego jakoś dziwnie macha tymi dłońmi, jakby to były jakieś odruchy bezwarunkowe i nad tym nie panowała. Strasznie to dziwne żeby laska w jej wieku udawała infantylnego dzieciaka.
#friz
  • 23
tak infantyle zachowania nie są do końca normalne dla doroslej kobiety, czytałam o tym pare badań naukowych dlaczego niektórzy ludzie nie chcą dojrzeć i mają taki syndrom "piotrusia pana", wiecznego dziecka


@Fionka_9999: Szczerze powiedziawszy to nie wiem co jest takiego złego w infantylności? Wolałbym infantylną laskę niż nazbyt poważną, z infantylną jest większy fun.

Ogólnie wiem o czym mówisz jeśli chodzi o ten dziecinny styl gadania jej i dziecinne zachowania, ale
@rtp_diov: Infantylność tak samo jak zbytnia powaga to są dość skrajne cechy. Z jednej strony wieczne dziecko z drugiej wieczny staruszek. Wydaje mi się, że dojrzalość jest bardzo fajną cechą. Kinga wypowiadała się niezbyt fajnie o Frizie, nie wiemy co się dokładnie stalo więc trudno cokolwiek powiedzieć. Karol startował od 0, a był w tym wszystkim na początku z nim Tromba i Łuki. Z resztą na live sam mówił, że gdyby