Wpis z mikrobloga

Obejrzałam ostatnio pare odcinków Wersow. Laska ma 24lata a jest infantylna do bólu jak 10letnia dziewczynka. Friz kiedyś mówił, że lubi jak dziewczyna ma babyface i wygląda na 15lat. Może Wersow wzięła te słowa za bardzo do siebie i postanowiła że oprócz wyglądu jej poziom intelektu nigdy nie wyjdzie poza umysł 15latki. Oprócz tego jakoś dziwnie macha tymi dłońmi, jakby to były jakieś odruchy bezwarunkowe i nad tym nie panowała. Strasznie to dziwne żeby laska w jej wieku udawała infantylnego dzieciaka.
#friz
  • 23
@Likenavy: Mi się wydaje, że ona ma po prostu być taką słodziutką,glupiutką,ładniutką dziewczynką przy boku swojego chłopa. Taki dodatek, żeby nie był zbyt mądry tylko ładnie wyglądał. Jeśli ona jest taka rzeczywiście w realu to z chłopem też musi być coś nie tak, że chce taką laskę
@Fionka_9999: no ma zachowanie dzieciaczka z tym skakniem, piszczeniem, wymachiwaniem lapami do gory, obrotami... ciezko sie to oglada -.- Najbardziej mnie wkurza jak siedzi/stoi i cos opowiada i sklada te rece jak do modlitwy i podpiera sobie brode i zadziera leb do gory i sie wdzięczy do kamery. Drugim jej wcieleniem gdy chce byc bardziej powazna jest przedszkolanka- wtedy mowi tonem i zdrobnieniami jakby mowila do grupy dzieci na kocykach xd
@Fionka_9999: Frizowi ona raczej imponuje w wiekszej czesci tego co robi, ze wykorzystala co jej dal, ze zalozyla ten sklep, ze duzo nagrywa, udziela sie, jest aktywna i taka pracowitosc na pewno sie kazdemu podoba. Jedynie na 100% drazni go jej infaltynosc bo to mozna bylo zauwazyc na tym livie nocnym gdzie odpowiadali na trudne pytania i przy kazdym jej glupkowatym zachowaniu robil miny.
@corryand: Może i faktycznie mu to imponuje, ale no nie trzeba być wybitnie inteligentną i ogarniętą osobą, żeby zbudować dom gdy mamy wybudowany calutki fundament i jedyne co musimy to dołożyć ostatnią cegielkę. Tak bylo z Wersow i tym co dostała od Friza. Natomiast co mnie jeszcze zastanawia to to czy on ją naprawde kocha czy to tylko kwestia wizerunkowa, że nie może się z nią rozstać. On ze swoją pozycją,popularnością
@Kalypsoo: Pieści się strasznie jak mówi, taka z niej influencerka roku a nie podejmuje żadnych ważnych tematów, a jest mnóstwo influencerów którzy robią społecznie bardzo ważne rzeczy pomagają, reagują na jakieś niefajne zachowania czy cokolwiek a ona nadal nie może zrozumieć że generalizowanie i steteotypy potrafią być krzywdzące. Poza tym jest straszną chorągiewą jak chlopaki z Vogule Poland zwrócili jej uwage że influencerka roku nawet nie wypowie się o ówczesnych strajkach
@Kalypsoo: a dziękuję. Faktycznie dołączylam do elitarnego grona wykopowiczów dopiero dzisiaj xd interesuje się dosyć mocno psychologią,psychiatrią i wszystkim co związane z umyslem człowieka i po prostu bardzo jakoś tak mnie zadziwia postać wersow, jej popularność itp tak infantyle zachowania nie są do końca normalne dla doroslej kobiety, czytałam o tym pare badań naukowych dlaczego niektórzy ludzie nie chcą dojrzeć i mają taki syndrom "piotrusia pana", wiecznego dziecka, i żeby byla
@corryand: To prawda, wersow też poleciała na jego status i nawet się z tym nie kryła. Jego była zrobiła go troche w #!$%@?, ale też coś tam na niego narzekała, że musiała uśmiechać się pod kamerę itp. Może to z nim jest coś nie tak?
@Fionka_9999: moze tez tak byc, ona wydawala sie normalną stonowaną laska nim zrobila sie popularna. Potem jej odwalilo i zdziecinniala, a moze to nie popularnosc a on ją tak zaprogranowal by byla takim "slodkim" dzieciaczkiem xd A od kasy odwalilo jej swoją droga. Najbardziej mnie razi to jak oni te zarobione pieniadze wyrzucaja w bloto na totalnie zbedne czesto rzeczy, przeplacaja za wiele rzeczy. Mam nadzieje swoja droga, ze kiedys sie
@Fionka_9999: Kinga z nim miała przechlapane. Tak na prawdę całą sławę Friz może zawdzięczać Kindze i Łukiemu. Kindze dlatego, że wyświetlenia z nią były większe jak nagrywał sam i sama mówiła, że na niej nagrywki wymuszał, a ona nie chciała się z nim kłócić i występowała. Chłopu podobno im większa popularność tym bardziej odwaliło. Łukiemu, bo ich tam prostuje i wie jak uderzyć z contentem by się sprzedało i jakie współprace
@corryand: Gdyby ona jeszcze na tej modzie faktycznie się znała. To, że wejdziesz do pierwszej lepszej sieciówki typu bershka i oglądniesz jakiś magazyn z modą i będziesz wszystkim dookoła rozpowiadać że to jest modne bo widziałaś to na zdjęciu to nie znaczy że znasz się na modzie. Ludzie którzy na serio interesują sie modą wiedzą jak się nosilo w poprzednich epokach, znają historie mody,jakichś modowych rewolucjonistów,historie tych ekskluzywnych marek no po
@jaydi1: Tak czy inaczej z takim statusem to by mógł naprawdę mieć mega ładną laskę. A Łuki to musi mieć z tego bardzo duży zysk, chlop jest już bliżej niż dalej 40 a siedzi i zadaje się z takimi niedojrzałymi małolatami.
@jaydi1: Kurde właśnie dlatego szkoda mi tego Nowciaxa. Może się myle i mysle naiwnie, ale wydaje mi się że to naprawdę bardzo fajny,miły czlowiek, nie wiem skąd taki pomysł żeby dołączył do ekipy, ale uwazam że oni wpłyną nia niego i za jakiś czas też mu odwali od femu i będzie tak samo niedojrzały jak i cała reszta.