Wpis z mikrobloga

UWAGA. Lewacko kukoldowe media rozpoczęły swoją kontrakcję i zaczęły promować kandydata na młodzieżowe słowo roku którym jest... "dziaders" xD Uwaga, podaję definicję "Dziaders to mężczyzna o archaicznych wyobrażeniach o roli kobiety, który nie daje im dojść do głosu" - tak, sami to wymyślili i teraz próbują nieudolnie kolportować ¯\_(ツ)_/¯

Chyba nie muszę mówić, że nie można pozwolić aby to przeszło. Apeluję o podwajanie wysiłku i zgłaszanie słowa JULKA aby wywołać w tym roku u odpowiedniej grupy incydent kałowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://sjp.pwn.pl/mlodziezowe-slowo-roku/Zaglosuj-przejdz-do-formularza;202445.html

#przegryw #blackpill #p0lka #betauprising #heheszki #bekaztwitterowychjulek
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whiteglove: Może po prostu potrafię korzystać z googla i widzę, że to ich "młodzieżowe słowo" występuje tylko w artykułach wyborcza.pl , krytykapolityczna, tokfm, dziendobrytvn, okopress xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 10
Widziałem w środę w tym całym dzień dobry TVN jak Chajzer promował to określanie jako młodzieżowe słowo roku i jakiś "ekspert" wypowiadał się o znaczeniu i genezie tego słowa xD i byłem serio zdziwiony tym bo to był pierwszy raz jak je usłyszałem a nie siedzę w piwnicy bez dostępu do neta xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyBohater: ohui, przecież jest już "przegryw" to po co to samo innymi literami? Ale z drugiej strony ten dzaders brzmi tak obrzydliwie niedorzecznie, że aż obraźliwie xD zmieniam zdanie, jest zajebiste w swoim spoerdoleniu. To przecież słowo-przegryw będące jednocześnie synonimem przegrywa xD
  • Odpowiedz
@AntyBohater: apeluję tylko, żeby nie używać nigdzie w żadnym wypadku tego słowa przez nich zgłoszonego, bo jak wiadomo, nieważne jak mówią, ważne żeby mówili. A jeśli będziemy sobie robić z tego nawet śmieszki, to i tak ten idiotyczny, bez żadnej historii zwrot, mógłby wejść do kanonu. Nie róbcie tym głąbom reklamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz