Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Luk1N: Raz zdarzyło mi się coś w tym klimacie w Gdańsku. Babka źle się wbiła i podczas pobrania w RCKiK jako honorowy krwiodawca zrobiło się małe wybrzuszenie na zgięciu łokciowym. Po zakończeniu pobrania, które się ledwo udało, powiększył się jeszcze bardziej. Babeczka wyglądała na ciut niezadowoloną i przestraszoną jednocześnie. Dostałem maść z heparyną od niej, bandaż na to zwykły i jak mi nie wchłonie się w 2 dni to mam się
@Luk1N raz byłem oddać krew i ręka wyglądała jak u opa, wiem że obowiązek, wiem że mało krwi ale z czymś takim łazić później miesiąc to ja dziękuję
@Luk1N: też mi tak raz zrobili ;) jeszcze mocniej się rozleje. Mówiłam, że ciężko u mnie znaleźć dobrą żyłę, ale stara się uparła, że co ja #!$%@?ę, 3 sekundy, lekki trzask pękania naczynia i gula na łapie. Następnego dnia fioletowa ręka. Fajnie wyglądała w sumie :D zaluje, ze byłam młoda i jeszcze głupsza niż teraz, bo nie wróciłam zrobic Avanti.
@Luk1N Miałem tak samo po pobraniu, dwa tygodnie schodzilo z ręki xD kolory były od śliwki po zielony nawet, plama na pół ręki jakby mi ktoś kijem zasadzil