Wpis z mikrobloga

Jak się okazuje, dziewczyna Kamila Bednarka nazywa się Victoria Hall i w wieku 16 lat przyjechała do Polski z Zambii. W 2013 roku startowała w wyborach Miss Egzotica. Modelka jest o sześć lat starsza od piosenkarza, jednak wiek nie przeszkadza im w miłości.

Z profilu Victorii Hall dowiedzieliśmy się, że para jest razem już od dziewięciu lat (z małymi przerwami). Podczas jednej z tych przerw modelka poznała innego mężczyznę, z którym zaszła w ciążę. Teraz jest szczęśliwą mamą pięcioletniej córeczki.


Prawdziwy mężczyzna potrafi przyjąć tak wielki dar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://plejada.pl/newsy/kamil-bednarek-ma-nowa-dziewczyne-pochodzi-z-zambii-to-miss-egzotica/dqssjt7

#bednarek #przegryw #wygryw
panczekolady - > Jak się okazuje, dziewczyna Kamila Bednarka nazywa się Victoria Hall...

źródło: comment_1605444363xYE1l8sIX69RSkEnqaQErw.jpg

Pobierz
  • 75
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak byś sobie posłuchał zeznań ludzi z takich kręgów to byś zrozumiał - tam bycie moralnym to jak bycie czarnym łabędziem. Oczywiście ja tu uogólniam - Bednarek przecież może być takim wyjątkiem ¯(ツ)/¯

@Wasz_Pan:

Zgadza się, ja to wiem, co nie zmienia faktu, że taki osobnik nie będzie opluwany za to co robi tylko z tego powodu że zarabia na tym grube miliony. Tak jak np nasi politycy.
@MangoZjem Szeroki background xDDD No tak, ludzka seksualność jest tak skomplikowana, że cały zespół naukowców z Harvardu musiałby pracować na zagadnieniem kamila bednarka (specjalnie z małej) i jego cuckoldztwa i bycia szmatą podłogową dla "jego" kobiety xD Skoro to tak skomplikowane to może podaj nam minimalny zarys historii, czy powód dla którego nie powinniśmy nazywać go cuckiem - określeniem starszym od ciebie, zjawiskiem występującym w biologii ludzkiej (i opisywanym w nauce) od
@MangoZjem tak można powiedzieć o wszystkim, Hitler nie wiedział o holocauscie, a jak uważasz że wiedzial to pokaż jakiś dowód

Fakty są takie że wychowuje nie swoje dziecko bo podczas przerwy w ich związku dziewczyna wpadła z kimś innym, jest to fakt i w sumie trochę śmieszy ale zasadniczo mam w głębokim poważaniu jego dziecko, jego życie i jego samego ale jak widzę takie komentarze jak Twój to śmiać mi się chce
@MangoZjem

jest za malo faktow zeby dojsc do jakiejkolwiek konkluzji i oceniac w tym temacie


Fakty:
1)Bednarek był w długim związku z kobietą i pozwalał na "przerwy", podczas jednej z nich zaciążyła - czyli można przypuszczać, co działo się podczas tych "przerw" od związku.
2)kamil cucknarek świadomie łoży pieniądze na obce mu biologicznie dziecko i daje puszczać się swojej partnerce w przerwach od związku
3)nikt mu nie broni być frajerem, ale dla
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.