Wpis z mikrobloga

@Painting-colors-in-the-dark: Xbox Se X jest kozak wysoka płynność, czasy ładowania jak na PC z NVMe, RTXy, szmery bajery. Czasem 4k się zdarzy nawet (natywne lub ładnie oszukane). Do tego cała konsola kosztuje mniej niż GPU które ciągnie takie RTXy o wysokiej dostępności w sklepach nie wspomnę.

Jakbym nie miał PC to bym się zastanawiał. W sumie to się zastanawiam.

Na minus drogie gry ale można kupić płytkę na premierze ograć i
  • Odpowiedz
  • 0
@Painting-colors-in-the-dark do tego brak systemu, obudowy i peryferiów. Czyli kolejne 7-8 stów, zakładając że nie masz i chcesz kupić system z legalnej dystrybucji a nie mega promocję z allegro. W konsoli masz system i pada w pakiecie. Jeśli szukasz sprzętu tylko do grania i nie naginasz w strategie i inne tego typu rzeczy, to IMO konsola będzie lepszym wyborem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Painting-colors-in-the-dark: Kup Pc bo gry są darmowe na torrentach lub gry f2p jak Path od exile czy lol. Nie płacisz też abonamentu by grać online a jak chcesz byc legalny to od grudnia na pc będzie TEN SAM gamepass co na Xboxie. Jak chcesz pograć w exclusivy to sobie dokup PS4.
ASUSGeForce GTX 1650 SUPER TUF wymień na używanego 2060 - ma dlss 2.0 więc nawet w 4k pograsz i w
  • Odpowiedz
@Cybher1: większej bzdury na temat konsol nigdy w życiu nie słyszałem. Mam PC i Xboxa One S + przez 3 lata grałem na PS4 Slim i tak:
- na X'ie wystarczy game pass i masz za kilkadziesiąt zł/msc gry w liczbie nie do ogarnięcia (szczególnie teraz gdy do Ultimate włączono EA Pass), z czego ogromna część to gry AAA w tym także gry publikowane w GP w chwili premiery (gry Microsoftu),
  • Odpowiedz
@radlin99: wiedźmina 1 i 2 zdobyłem na darmowych rozdawaniach gier a 3 kupiłem za 100 zł, na konsoli musiałbym wydać tysiaka 3x350 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki temu zaledwie 3 gry powodują że mogę kupić kompa za 900 zł więcej.
  • Odpowiedz
@qvcijhkuszgjrbigqsjdtffienxdgdmua: Tyle że na konsoli możesz sprzedać gry pudełkowe. Jeśli nie przepłaciłeś kupując przy premierze (bo te szybko tracą) to bez problemu na OLX sprzedaż lub wymienisz. W praktyce jeśli nie przepłacasz lub nie sprzedajesz za tanio to gry możesz mieć po 0 złotych, albo najwyżej 10-20. Starsze tytuły nawet z pełnymi pakietami są po ok. 80 zł. Drogo wychodzi kupno przy premierze i zostawienie sobie gry.
Zakup cyfrowych totalnie się
  • Odpowiedz