Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2781
Jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, który podczas globalnej pandemii wypłaca zapomogi milionerom xD
Bo nie wierzę, że piosenkarze którzy koncertują od wielu lat (niektórzy dłużej niż niejeden Mirek tu żyje), którzy zgarniają po kilkadziesiąt tysięcy za jeden występ, nagle po pół roku zostają bankrutami bez środków do życia. Do tego na "przeżycie" dostają od państwa nawet pół bańki, tak jakby wygrali w totka.
Gdzie na żyję?
****
#bekazpisu #koronawirus
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@baltic-vodka: jestem w stanie uwierzyć że bankrutem mógłby zostać ktoś kto dopiero się wybił, bo nie zachował się odpowiedzialnie, nabrał leasingow i kredytów na domu/mieszkania. Ok, on może mieć kłopot ale znów - niech zacznie sprzedawać to co na.
Tu jednak w większości starzy wyjadacze. Jak taki jeden z drugim nie na kasy to niech schowa honor do kieszeni i pójdzie coś reklamować. Albo niech sprzeda jeden z samochodów czy mieszkań...
@baltic-vodka: To nie jest nic nowego. W USA praktykuje się to od conajmniej 2008 roku, teraz też dosypali ładnie największym firmom. Socjalizm dla bogatych, którzy jak na ironię unikają płacenia podatków. Ale rzuć pomysłem 50% dochodowego dla zarabiających powyżej 1 mln rocznie albo 1% podatku od majątku powyżej miliarda, to żuczki zarabiające 5000 zwyzywają od komunistów XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawidu23: najlepsze jest to, że w Faktach na TVN ani na Polsacie nie słyszałem, by w ogóle o tym wspomnieli. Media głównego nurtu w ogóle nie widzą tematu?

@baltic-vodka: XDDD w mediach usłyszysz to co oni chcą żebyś usłyszałba nie prawdę. Dopiero się urodziłeś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@baltic-vodka:

najlepsze jest to, że w Faktach na TVN ani na Polsacie nie słyszałem, by w ogóle o tym wspomnieli. Media głównego nurtu w ogóle nie widzą tematu?

Media weryfikują informacje wykopku, pewnie będzie dziś albo w tygodniu.