Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie #bidon na #szosa? Na co zwracać uwagę? Są wynalazki BPA free oraz jony srebra. Nie wiem na ile to chwyt marketingowy, a na ile coś wartościowego. Cena 20zł za butelkę jest spoko?
#rower
  • 11
  • Odpowiedz
@md5sum: Jasny (żebyś w 30'C upale nie pił ciepłej wody), najlepiej biały albo przezroczysty (dodatkowy plus jest taki, że widzisz ile wody Ci zostało). W Decathlonie masz Elite.
Bidon jest od używania, a nie do wyglądu :P
  • Odpowiedz
@md5sum: Ja ostatnio zgubiłem swój 7 letni bidon i musiałem kupić nowy, wybrałem coś takiego
https://allegro.pl/oferta/zdrowy-bidon-butelka-na-wode-rower-1l-bez-bpa-eko-9588472357?snapshot=MjAyMC0xMC0yN1QxOTo1Mzo0Ny45NzNaO2J1eWVyO2JhNjA2ZmMxOWRhZjU1ZTA1NGQ0NDM1Y2EzYmI3YTFkN2NjYjRiMWEzOTM0MmM3ZWUyNTU0OTk2MDc5ZWQ3Mzg%3D
Chciałem przeźroczysty lub jasny kolo, fajnie że bez BPA(choć nie wiem czy to tego zasługa) bo miałem jeszcze po drodze kilka innych i śmierdziały jakąś chemią a ten jest spoko, i chciałem duży bo dużo pije.
Używam od około miesiąca i mogę polecić jeśli nie przeszkadza Ci że to nie jest jakaś rowerowa marka, jedyny
  • Odpowiedz