Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Niecałe 3 dni spędzone z #xboxseriesx oceniam bardzo pozytywnie, wcześniej miałem PS4 Pro. Pobieranie gier przy wyłączonej konsoli, 4K 60 FPS w każdej grze w jaką grałem (Warzone, Black Ops Cold War, Forza Horizon 4, Doom Eternal), Gamepass, szybkość ładowania, interfejs - jest zajebiście miodnie. Sama konsola jest niema - nie wydaje absolutnie żadnego dźwięku przy jakiejkolwiek grze () Chyba zostaje z Microsoftem na dłużej

#xbox #xboxone #konsole #microsoft #gry
  • 32
żadnego dźwięku czyli śmiało można włączyć pobieranie w nocy i iść spać i nie będzie irytować?


@Rkschuwdu: Tylko płytę słychać. Na całej górnej ścianie jest wielki wentylator, który kręci się tak wolno że nie usłyszysz go dopóki nie przytkniesz do niego ucha.
@ejenes: nie Mirki a digital foundry w teście ac valhalla ( ͡° ͜ʖ ͡°) mowie ze we wstecznej bo tyle samo potrzeba żeby włączyć milesa do gry bez żadnego Quick resume ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Snaki: jest to całkowite wylaczenie konsoli. W momencie wylaczenia sciagania, pobor mocy jest bardzo maly. Sama konsola również nie pracuje, czyt żadnych dźwięków, jest zimna itp. Miles jest stworzony pod konkretną architekturę. Trudno, zeby nie mial dobrych wynikow na ps5 ;)
Przesiadka z onex, spory skok wydajności a o kulturze pracy nawet nie wspomnę - absolutna cisza. Jestem bardzo ciekaw tego co Microsoft nam zaproponuje w przyszłym roku, liczę na porządną konkurencje w tej generacji