Wpis z mikrobloga

Jeszcze do niedawana oglądałem jej materiały, myślałem, że to jeden z nielicznych kanałów wartych uwagi, teraz sobie odpuszczę. Mam nadzieje, że to tylko wypadek przy pracy, jednak tak rażące błędy osoby, która prowadzi kanał naukowy jest przerażająca.
Pozytywnie zaskoczyło mnie to że tylu mężczyzn wreszcie zaczyna walczyć z mitami i walczyć o swoje prawa.
#blackpill #p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow
DoktorNauk - Jeszcze do niedawana oglądałem jej materiały, myślałem, że to jeden z ni...

źródło: comment_1605358993lXeb1W9Nh2bErAlKPPhxNW.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@dziadeq: Rozumiem, że ty tylko oglądasz i czytasz materiały, które się zgadają z twoim rozumowaniem świata i poglądami. Życzę powodzenia żyć w swojej zamkniętej bańce z ograniczonymi horyzontami. XDD
To że się z czymś nie zgadzam wcale nie musi oznaczać że nie mogę tego oglądać.
  • Odpowiedz
@dziadeq: No to pokaż mi jakiś jej wcześniejszy materiał w którym pokazuję, że

nie jest za rownouprawnieniem i gardzi np. mężczyznami kłamiąc i manipulując a potem blokując komentarze ?


Jakbyś nie zauważył napisałem "Do niedawna oglądałem". Po tym najnowszym materiale jak przeinaczała fakty dalej nie zamierzam oglądać. Ale Ty nie czytając ze zrozumieniem tego co napisałem pierwsze co przychodzisz na mój wpis i mnie obrażasz słowami "cuck i samiec beta, ładnie
  • Odpowiedz
@dziadeq: No to nie widziałeś jej ani jednego materiału, nie znasz kanału a się wypowiadasz? Nawet nie widziałeś materiału o którym jest rozmowa ale czujesz się mimo wszystko na tyle kompetentny żeby wypisywać swoje bzdury i mnie obrażać? Kiedy ja właśnie podnoszę sprawę że jej materiał był nierzetelny i krzywdzący ty zarzucasz mi bycie cuckiem i samcem beta? XDD
No to już jest szczyt głupoty. Dałem Ci szanse ale z każdym
  • Odpowiedz
  • 4
@Smiecharz

Taka była modelka co robi filmy na YouTube "propagująca naukę"

Tylko że ostatni film to wysryw próbujący udowadniać jak to kobiety mają źle i są dyskryminowane

Bo nie zajmują miejsc w radach nadzorczych (co wymuszono parytetami)
Bo nie zajmują miejsca w Sejmie (co wymuszono parytetami i obowiązkiem umieszczania kobiet na listach wyborczych)
Bo w Unii Europejskiej zarabiają mniej niż mężczyźni (bo wykonują mniej płatne zawody i nie wykonują niebezpiecznych zawodów ale
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: też lubiłem jej kanał, bo poruszała ciekawe tematy i jak coś odnosiło się do dziedziny, na której się znam to nigdy nie było się do czego doczepić. Teraz skleiła jakiś wysryw, zablokowała komentarze gdzie niektóre przeczytałem i goście punktowali ją bez żadnej agresji ani nic - zero odpowiedzi. To niech #!$%@? i nagrywa bełkoty dla julek, dramat #!$%@?.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: hahaha wczoraj na fejsie w grupie to tylko teoria wybuchła dyskusja na ten temat i się zleciały femboye i bialorycerze. Najechali na OPa trochę się bronił merytorycznie pryz pomocy 1-2 osob, ale potem widziałem że sakowski porządki zaczął robić więc komuś musiała pęknąć żyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz