Wpis z mikrobloga

myśleliście że na AQT były wały? dopiero będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5% akcji nabył centurion, fund powiązany z osobą nowego prezesa AQT
powiązany również ze spółką Minox SA

Polecam przypomniec sobie co zrobili na spolce MINOX SA (teraz zawieszone notowania, sprawa w prokuraturze) tez najpierw poinformowali o przekroczeniu 5% ogłosili walne o skupie akcji piszac w uzasadnieniu ze spolka niedowartosciowana, pozniej info o przekroczeniu 10%, bylo mielenie akcji, BEZCZELNA NAGONKA na forach a tuz przed WZA info o zejsciu z 10% do 0 % i WZA sie nie odbylo. Jak sie to skończyło polecam watek MINOX na bankierze. UWAGA NA OSZUSTOW!! Taka jest moja opinia o tej sytuacji. Uwazam, ze tego typu piiiii "dostaja" akcje i maja za zadanie je uplynnic w rynek PO KAŻDEJ CENIE robiac sztuczne obroty.


czyżby Babiński grał powtórkę Saplingu a Staroń powtórkę Minoxa? bo wygląda to na powtórkę z rozrywki 1:1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #aqt
  • 11
@futrzakos: ej no ale serio jak AQT powielało wzorce z Saplingu (ta sama ekipa - Pawluk)
tak tutaj póki co idzie idealnie jak Minox, ekipa ta sama - Staroń

Staroń to jest prezes który w BIO ma średni czas prezesury w losowych podmiotach pół roku - rok
- minox 8 miesięcy
- krezus rok 4m
- invento 5m
- mistra 1r 10m
- aqt 2m
- i cztery kolejne 1-3 lata
@affairz posiadasz jeszcze akcje Aqt?
Widziałem, że Staroń siedział w Krezusie, dlatego tak średnio mi wyglądało ba wyprowadzanie spółki na prostą po Voytku. Pozostała ekipy w RN, też z tego co pamietam, miało doświadczenie w zamykaniu spółek i tak średnio chciało mi się wierzyć, że są zdolni do wyprowadzenia AQT na dobre tory
.
Trochę szkoda, bo program "moje szambo" dostało chyba w tym roku jakieś dofinansowanie na koniec roku. Cóż i
@affairz: teraz na spokojnie spoglądam na spółki, w których maczał Staroń palce:
- Krezus S.A. - kaput
- Minox SA - niby notowane ale brak prezes, brak zarządu, upomnienia od KNF za brak raportu
- GC Investment S.A. - w upadłości
- Silesia One S.A. (Fintech S.A.) - nie wiem co oni robili, ale gdy S był w spółce to (Przychody ze sprzedaży 2014 -1 554 / 2015 - 53 /
@futrzakos: ja jestem ciekaw w co teraz grają, bo jakiś fund powiązany z prezesem (ten co kręcił na minoxie gdzie wydymali drobnych akcjonariuszy) wszedł 5%. mają robić emisję nowych akcji na finansowanie bieżącej działalności bo kasa pusta. ciężko wyczuć czy intencje szczere czy bawią się w babińskiego: runda 2

zastanawia mnie najbardziej że ziomek z fxmaga załadował się po 3 ziko w związku z wnioskiem o upadłość, szukam jakiegoś ogarniacza co