Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem.
Przeglądam gorące a tu:

1. Przychodzi osioł i prosi żeby ludzie wpłacili młodemu chłopu pieniądze, bo wziął 300 000 kredytu który #!$%@?ł i nie ma za co spłacać. I jeszcze stwierdzenie, że przecież jak każdy da 10zł i będzie 15 000 wpłacających to będzie już połowa.

2. Informacja, że zespół BayerFull dostał 500 000 złotych od państwa bo majteczki w kropeczki

3. Rząd wydający 6mln złotych na maszty na flagi w gminach

A na końcu listy do Mikołaja starszych ludzi mieszkających w domu pomocy spolecznej w których proszą o: kolorowy długopis, 2 paczki podkładów higienicznych, czekoladę, buty na zimę bo nie mają albo #!$%@? sok czy wafelka Grześka

#polska #takaprawda ##!$%@? #wykop
Pobierz C.....a - Ale się #!$%@?łem.
Przeglądam gorące a tu:

1. Przychodzi osioł i prosi ...
źródło: comment_1605354492QqggZ9PY81aqyFPDE83Pys.jpg
  • 37
@Czachaaa: ale mi się ciężko na serduchu zrobiło. Żałuję, że nie jestem bogata, naprawdę. Co jakiś czas wpłacam na różne zbiórki na leczenia, jedzenie, czy weterynarza dla zwierzaków i potem widzę kolejne potrzebujące osoby, czy ludzi, którzy marzą #!$%@? i długopisie, albo butach zimowych i żałuję, że nie mogę im wszystkim pomóc. Ale to wszystko #!$%@? jest niesprawiedliwe i smutne.
a wszystkie "przypadki" sa tam zweryfikowsne przez wolontariuszy.


@slapdash: serio chcialbym w to wierzyc ze to tak wyglada. Niestety chyba za dlugo juz zyje w tym kraju ze nie do konca wierze :/

Jest tam adres gdzie można wysłać te paczki? Serce się kraje... tylko mie wiem czy te paczki tp doszłyby do tych osób


@ZumpkaChinskax: i to jest to co mnie "blokuje"
Wplata kasy na jakies fundacje itp nie
@gorzki99: nie, to nie karyna z sebkiem tylko ludzie, ktorzy czekaja.na pomoc.
Ale trudno, poczekaja. Jak cos to zawsze mozesz zadzwonic albo napisac maila do lokalnego dpsu i zapytac czego potrzebuja.
@slapdash: Kutfa czowieku wlazlem na ta stronke co zapodales. Nikt mi juz dawno tak nie spierolil humoru...dzieki :/

A tak na powaznie to nie odbieraj tego osobiscie

Ale kutfa gdzie ja zyje? Co to za syf w ktorym ludzie prosza o wanne? buty na zime? lodowke? srodki czystosci? ZYWNOSC? Nosz kutfa mac!!!
Alem sie zagotowal.

Wincyj 500+ to napewno bedzie lepiej
@Czachaaa: Już widziałam jakaś laska robi zbiórkę i w każdy komentarz wstawia link. Mi to już śmierdzi scamem i nie zdziwiłabym się, ze pieniądze ze zrzutki niedługo zginą w niewyjaśnionych okolicznościach xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: @Mbt_Grt: co prawda nie DPS a ZOL pod Wrocławiem a tak naprawdę to dom dziecka dla niepelnosprawnych dzieci, które urodziły się z wrodzonymi wadami, potrzebują ciągłej opieki i zostały porzucone (tak, to te wszystkie o które troszczą się ludzie pokroju Kai Godek). Proszą o środki czystości i zwykłe artykuły pierwszej potrzeby, trochę słodyczy dla dzieci.
Koleżanki córka ma tam praktyki i zbieramy wsrod znajomych z pracy rzeczy do paczek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krave: apka nie dodaje mi foto do komentarzy, skopiuję tekst
Zakład Opiekuńczo – Leczniczy dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jaszkotlu co roku organizuje akcję „Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka”. 
,,Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka” jest zbiórką artykułów dla niemowląt, produktów pielęgnacyjnych dla dzieci, chemicznych środków czystości i żywności oraz wszelkich artykułów codziennego użytku, które ułatwiają podopiecznym zakładu funkcjonowanie w ciągu całego roku, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.
Zakład