Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mircy mam pytanko.
Trzy tygodnie temu pierwszy raz z ziomkiem braliśmy MDMA. Nie będę się rozpisywał jak było, powiem tylko, że niewyobrażałem sobie nigdy że człowiek może się tak cudownie czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No ale do sedna. Zostały nam dwie pixy z poprzedniego razu (philipps plein), a ziomek ma dzisiaj urodziny i pomyślałem sobie że fajnie byłoby to zarzucić. Pytanie brzmi: jak po 3 tygodniach od pierwszego razu mógłby wyglądać nasz trip, czy ogólnie polecacie czy nie warto? Dorwaliśmy te pixy w sumie całkiem przypadkiem, nie mamy stałego dostępu więc raczej nie grozi nam zrujnowanie życia przez to xD

#mdma #narkotykizawszespoko
  • 13
  • Odpowiedz
Generalnie odatep zalecany to 3 m-c tyle zajmuje odbudowa serotoniny, ale jak masz okazję (urodziny ziomka) to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) faza na pewno nie będzie tak dobra jak za pierwszym razem, niemniej jednak źle też nie będzie
  • Odpowiedz
@faziol: Tak jak pisze kolega wyżej, zaleca się zdecydowanie dłuższe przerwy.
Niemniej jednak na początku zdarzało się mi się wziąć po 3 tygodniach(często podaje się, że to minimalny odstęp) i działało na mnie tak samo dobrze. Jeśli się zdecydujesz, to dobrze byłoby się wspomóc odpowiednią suplementacją, ale to już sobie wygoogluj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@faziol: bedzie slabiej niz poprzednio na pewno, ale nadal zadziala, moze byc gorszy zjazd tez po, ale tez po dwoch razach przezyjecie, aczkolwiek zaleca sie kwartal przerwy, tylko wiadomo jak sa okazje to ciezko ten rezim utrzymac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@faziol: wał śmiało nawet co weekend, tylko te 3 to zdecydowanie za malo, najlepiej nakarmić całą imprezę i samemu dojadać co jakiś czas
  • Odpowiedz
@faziol: tylko potem lecz się prywatnie a nie za moje podatki

MDMA może powodować szereg zaburzeń zdrowotnych o różnym nasileniu, do śmierci włącznie. Szybko występuje tolerancja na efekty psychoaktywne, uniemożliwiając osiągnięcie oczekiwanego działania MDMA przy dawce dotychczas efektywnej[10].


Istnieje duża zmienność osobnicza wrażliwości na MDMA. Zdarzają się przypadki przedawkowania, którym towarzyszą objawy złośliwego zespołu neuroleptycznego (m.in. hipertermia, drgawki i śpiączka) i które mogą skończyć się śmiercią. Szczególnie niebezpieczne jest przyjmowanie
  • Odpowiedz
  • 0
Ja tam jadłem co tydzień, bo balety i git było. Jak poznałem pixy to jadłem ich codziennie po 1 to po tygodniu już mało robiły i później po przerwie było trudno się sfazowac
  • Odpowiedz