Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mircy mam pytanko.
Trzy tygodnie temu pierwszy raz z ziomkiem braliśmy MDMA. Nie będę się rozpisywał jak było, powiem tylko, że niewyobrażałem sobie nigdy że człowiek może się tak cudownie czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No ale do sedna. Zostały nam dwie pixy z poprzedniego razu (philipps plein), a ziomek ma dzisiaj urodziny i pomyślałem sobie że fajnie byłoby to zarzucić. Pytanie brzmi: jak po 3 tygodniach od pierwszego razu mógłby wyglądać nasz trip, czy ogólnie polecacie czy nie warto? Dorwaliśmy te pixy w sumie całkiem przypadkiem, nie mamy stałego dostępu więc raczej nie grozi nam zrujnowanie życia przez to xD

#mdma #narkotykizawszespoko
  • 13
@faziol: Tak jak pisze kolega wyżej, zaleca się zdecydowanie dłuższe przerwy.
Niemniej jednak na początku zdarzało się mi się wziąć po 3 tygodniach(często podaje się, że to minimalny odstęp) i działało na mnie tak samo dobrze. Jeśli się zdecydujesz, to dobrze byłoby się wspomóc odpowiednią suplementacją, ale to już sobie wygoogluj( ͡° ͜ʖ ͡°)
@faziol: tylko potem lecz się prywatnie a nie za moje podatki

MDMA może powodować szereg zaburzeń zdrowotnych o różnym nasileniu, do śmierci włącznie. Szybko występuje tolerancja na efekty psychoaktywne, uniemożliwiając osiągnięcie oczekiwanego działania MDMA przy dawce dotychczas efektywnej[10].


Istnieje duża zmienność osobnicza wrażliwości na MDMA. Zdarzają się przypadki przedawkowania, którym towarzyszą objawy złośliwego zespołu neuroleptycznego (m.in. hipertermia, drgawki i śpiączka) i które mogą skończyć się śmiercią. Szczególnie niebezpieczne jest przyjmowanie MDMA
Ja tam jadłem co tydzień, bo balety i git było. Jak poznałem pixy to jadłem ich codziennie po 1 to po tygodniu już mało robiły i później po przerwie było trudno się sfazowac