Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście, że koniki morskie są jedynymi w królestwie zwierząt, u których to samiec zachodzi w ciąże i rodzi małe? ;D

Niezłe z nich koniki. Niektóre już nawet kilka godzin po porodzie są w kolejnej ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Morskie feministki są zachwycone dodatkowo z uwagi na fakt, ze podczas jednej akcji porodowej na świat przychodzi nawet 1500 dzieci-koni, z czego przeżywa jedynie 0,5%.

Morskie prawaki wszczynają morskie zamieszki, żeby zdelegalizować koniki.

XD

#nauka #ciekawostki #takaprawda trochę #heheszki #zwierzaczki
Pobierz Ytarka - Wiedzieliście, że koniki morskie są jedynymi w królestwie zwierząt, u któryc...
źródło: comment_1605347803cWsBtXKOWolH4ADUqEmZdT.jpg
  • 129
@Ytarka: Rozwinąłem już wszystko co miałem bo żyłka pękła i musiałem sytuacje ratować. Rolka pusta xD. A tak serio to jest na tym screenie, którym odpowiedziałem kociamberowi to co jest niepotrzebnie polaryzujące w tym wpisie. Bo się pytał, ty mi potem po starowykopowemu chciałaś napisać żebym się nie zesrał xD, a mój jedyny problem to po co takie wpisy ktoś dobiera na główną wykopu jako reprezentujące mikrobloga. Nie mam problemu z
@FailedArtist: I to mnie właśnie zastanawiało - przecież te dwa ostatnie zdania są tak samo prześmiewcze dla jednej i drugiej grupy społecznej. Czy już mamy być tak politycznie poprawni, ze nie można się śmiać po prostu ze skrajności? Wciąż waśnie tej „polaryzacji” nie rozumiem, odnosząc się do mojego wpisu :p
@FailedArtist: Nazwałeś to zarzutką a ta treść

Mogła się obejść bez tego ta ciekawostka, bo POziom tej zarzutki przypomina powiększanie PO w wyrazach, albo dodawanie politycznych komentarzy do znalezisk DIY xD

Nie była zwyczajnym nie zgłaszaniem się ze mną (szczególnie, ze ustaliliśmy, ze nie miałeś racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu to dopiero mamy polaryzację! ;D