Wpis z mikrobloga

Czy kogoś interesowałyby historie związane z #ufo? Jestem sceptykiem i zawsze szukam racjonalnych wyjaśnień takich opowieści związanych z ufo (o jakichś Emilcinach nie będę wspominał, bo to jedno wielkie iks de) , ale w anglojęzycznym necie jest całkiem sporo historii, które nierzadko nie mają wyjaśnień. Są też takie, które mają ciekawe i prawdopodobne wyjaśnienia nie związane z ufo i o nich też mógłbym pisać. Jeżeli kogoś by to interesowało, to chętnie zacząłbym opisywać takie zebrane do kupy historie zebrane z różnych zakątków internetu.

Na początek napisałbym o historii zaginionego pilota Felixa Moncli, który "ścigał" ufo, zaginął, a po dziś dzień nie ma po nim żadnego śladu.

Na koniec dodam, że ja również nie lubię takich "trailerów" jak ten, ale zwyczajnie nie chce mi się pisać o czymś, co nikogo nie zainteresuje.

#ufo #ciekawostki #zainteresowania #paranormalne #ciekawostkihistoryczne #historia
GrammarNazi - Czy kogoś interesowałyby historie związane z #ufo? Jestem sceptykiem i ...

źródło: comment_1605310991IYah5rTwTThvHTP1Zc9srX.jpg

Pobierz
  • 94
@kamil-glazewski Dzięki. Podasz jakieś linki? Ja byłem kiedyś bardzo wgłębiony w różne teorie spiskowe, potem mi przeszło. Zacząłem się tym interesować na nowo jak pentagon odtajnił filmy z myśliwców przechwytujących ufo. Temat jest według mnie szalenie interesujący. Jednak jestem daleki od foliarzy i ludzi, którzy doszukują sie spisku kosmitów etc.