Wpis z mikrobloga

Dajcie mu spokój. Nawet jak #!$%@? kasę u buka czy na inne skórki w grach, to wplaciłbym jeszcze raz, bo to co wrzuca tutaj jest tego warte.
  • Odpowiedz
@Kieres aż tyle nie, bez przesady, nie mniej facet zasłużył na zastrzyk gotówki bo.tyle co się narobił dla fanów piłki nożnej na mirko to głowa mała ;)
  • Odpowiedz
@karolzzr: imo spokojnie. 3,5k plusów, podejrzewam, że co najmniej 1,5k wpłat było. Załóżmy, że minimum to 5 zł, pewnie część to dyszki, kilka 21,37.
  • Odpowiedz
@Kieres: @LilyOfTheValley: facet dorobił się na naiwności wykopków.

W komentarzach przyznał się że miał odłożone pieniądze i ze by dał radę bez zbiórki. To w takim razie po ciul pisanie o najcięższej sytuacji życiowej itd. Masakra, miliony Polaków traci prace ale nikt nie jest takim bezczelnym cewnikiem żeby wzbogacić się na tym na dobroci ludzi.

Warto pomagać, pomagam regularnie, ale ludziom którzy tego potrzebują. Kilka razy już dałem
  • Odpowiedz
@MolestaEwnement: Może nawet przewalić ten hajs na narkotyki. Nie wpłacałem mu, bo mi go szkoda, tylko w ramach podziękowania za quality content.
Zajmij się sobą zawistny polaczku.
  • Odpowiedz
@Kieres: zawistny?

Zawistny bo pomagam ludziom bezinteresownie? Miesięcznie wydaje sporą kwotę na pomoc ludziom którzy tego potrzebują.

Dlatego razi mnie to, że ten len i cwaniak przyznał się ze nie potrzebował pomocy bo mial pieniądze, nie jest niepełnosprawny - ergo - może pracować. Ale mimo wszystko wyciągnął łapy po darmowe oszczednosci.
  • Odpowiedz
Dlatego razi mnie to, że ten len i cwaniak przyznał się ze nie potrzebował pomocy bo mial pieniądze, nie jest niepełnosprawny - ergo - może pracować. Ale mimo wszystko wyciągnął łapy po darmowe oszczednosci.


@MolestaEwnement: też mnie to właśnie razi, ale i tak mi wyżej napisali, że "piecze dupa", nie można mieć nawet swojej opinii na temat tej żenującej zbiórki, bo wielcy obrońcy się zlecą.

To gratuluję.Widać nie byłeś nigdy
  • Odpowiedz
Teraz poprosił o pomoc i ktoś ma pretensje o to do niego xD Na YT też każdego youtubera gnoisz, że ma patronite'a? Nie chcesz, nie płać, nie komentuj.


@udgz w patronie w większości jest wskazany cel zbiórki i wiadomo ile do celu brakuje i ile kasy zostało jest wpłacone, to jest transparente, poza tym nagranie wartościowego filmu to 100 razy więcej pracy niż zrobienie gifa. Płacić nie będę na pewno, ale
  • Odpowiedz