Wpis z mikrobloga

I myyyk kolejne propozycje dla Mireczków z najlepszego tagu na wypok.pl. Bardzo chętnie podzielę się moją kolekcją. Cały dochód z rozbiórki zostanie przeznaczony na interwencyjny skup perfum ( ͡° ͜ʖ ͡°):

Sprzedam:

1. flakon Bvlgari Aqva Amara (było 50 ml, ubytek widoczny na zdjęciu, produkt, batch 2015, oryginalny kartonik) - nowa cena: 130 zł

Mililitry:

2. Thierry Mugler - A*Men Pure Havane - max 65 ml do odlania, odlewam min. 10 ml, cena 1,7 zł/ml

Znany i lubiany zapach. Tytoń, biały miód, wanilia, kakałko i paczula. Przyjemny, ciepły aromat w sam raz na chłodniejsze dni. Nie brak opinii, że to jeden z najlepszych klonów Xerjoff Naxos.

3. Thierry Mugler - A*Men Pure Malt - max 65 ml do odlania, odlewam min. 10 ml, cena 1,6 zł/ml

Zapach ponoć stworzony dla uhonorowania szkockiej whisky. Mamy tutaj głównie aromaty drzewne. Jest też słód i whisky. Całość podkreśla kawa, piżmo i bursztyn. Gdzieś w tle majaczą te owoce z piramidy nut. Bardzo interesująca i przyjemna kompozycja. Mnie pachnie beczką do przechowywania "rudej wódki na myszach" #pdk.

4. Carthusia - Terra Mia - max 35 ml do odlania, odlewam min. 5 ml, cena: 3,6 zł/ml

Kolejna wariacja na temat kawy i wanilii. W otwarciu jest różowy pieprz w towarzystwie bergamotki i neroli. Jednak pierwsze skrzypce grają kawa, orzechy laskowe i wanilia, a gdzieś w tle smaku dodaje białe kwiaty. Wszystko na tle piżma i nut żywicznych. Bardzo ciekawa propozycja na nadchodzącą porę zimową.

5. Zadig & Voltaire - La Purete Tome 1 for Him - max 60 ml do odlania, min. zamówienie 10 ml, cena 2,1 zł/ ml

Migdał w arcyciekawym, początkowo wytrawnym wydaniu. Wraz z tym jak zapach układa się na skórze robi się trochę bardziej słodko. Do towarzystwa mamy bergamotkę, białe kwiaty afrykańskiej pomarańczy. Do tego trochę nut drzewnych, paczula, fasola tonka i piżmo. Bardzo obiecujący kandydat na zapach uniwersalny.

6. Amouage - Beach Hut - max 10 ml, min. zamówienie: 5 ml, cena 5,4 zł/ml

Ten zapach chyba zna każdy, kto choć trochę bardziej interesuje się światem perfum. Jeśli komuś tęskni się za upalnym latem, to z całego serca polecam tego gagatka. Zostało kilka ml, które szukają nowego domu.

7. Xerjoff - 1861 Zefiro - max 15 ml, min. zamówienie 5 ml, cena 7,2 zł/ml

Last but not least: (schizofrenik-z-fragry mode on) olfaktoryczna podróż do Rzymu na spacer w cieniu zabytków pozostawionych przez starą, wielką cywilizację. (schizofrenik-z-fragry mode off) Jedyny zapach z serii 1861, który zrobił na mnie tak piorunujące wrażenie. Dużo większe niż wspomniany już wcześniej Naxos. Mam kilka ostatnich mililitrów do odlania.
--------------------------------------------------------------

Kilka informacji technicznych:

Odlewam do dekantów z decant.pl: brązowe, szklane z atomizerem

Mam także listę gotowych dekantów, gdyby ktoś chciał uzupełnić paczkę. Jeśli ktoś jest zainteresowany - podeślę na PW.

Do zamówienia >= 4 odlewek dorzucam gratis Just Jack Tobacco Leaf 50 ml (cena poza gratisem: 30 zł).

Do każdej odlewki należy doliczyć koszt opakowania szklanego: 3 zł

oraz

koszt wysyłki: 13 zł - paczkomat
(odbiór osobisty: 0 zł - Wrocław).

NAJWAŻNIEJSZE: proszę o składanie deklaracji w komentarzach - będzie mi łatwiej zapanować nad rozbiórką.

#perfumy #stragan #rozbiorka #rozbiorka71
terr0r_dr0ne - I myyyk kolejne propozycje dla Mireczków z najlepszego tagu na wypok.p...

źródło: comment_1605289150Pydqu4ENw3KSum1RTWZE2Z.jpg

Pobierz
  • 15