Wpis z mikrobloga

Za oknem zimno, szaro. Trochę więcej niż trochę wolnego czasu, komputer na tyle sprawny, by dźwignął perełki sprzed dwóch dekad. Postanowiłem więc odświeżyć jakiegoś klasyka, a że fanem RPG można mnie śmiało nazwać, długo się nie zastanawiałem nad wyborem tytułu. Arcanum, kojarzy ktoś jeszcze tego starocia?
Screen kradziony, bo nie chce mi obrazu przechwycić. Krasnolud technolog

#gry #crpg
źródło: comment_1605282521yAaoizIpJSxg6EskVvYjfV.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deadend: grałem fajny klimat, szkoda że mechaniki nie są dopracowane. Pamietam, że grałem niziołkiem z bumerangiem i po odpowiednim buffowaniu czarami niszczyłem wszystkich przeciwników. Ogólnie magia chyba lepiej wychodziła względem technologii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deadend: Kurla, ile ja godzin spedzilem przy tej grze! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet swojego czasu probowalem przemieszczac sie bez uzycia szybkiej podrozy, po tym gdy odkrylem ze w poczatkowej lokacji jest cos wiecej (chyba same wilki i ziola xD) poza obszarem gdzie Virgil proponuje uzycie szybkiej podrozy.

@Deadend: Za dzieciaka niezliczona ilość godzin przegrana z bratem, jeden z najbardziej sentymentalnych tytułów w kolekcji, chociaż przyznam, że teraz ani w niego, ani w dwa pierwsze baldury czy icewinda nie jestem już w stanie grać