Wpis z mikrobloga

@Dzordz: @stormkiss: Z bardzo dobrego źródła wiem że jedna z największych sieci "elektromarketów" w Polsce (a zarazem oficjalny dystrybutor Sony) - dostała informację o zmniejszeniu puli dostarczanych konsoli aż o 70-80% względem pierwotnych ustaleń. O kolejności dostarczanych preorderów ma zadecydować czas złożenia zamówienia, a osoby które nie załapią się na konsole będą miały możliwość poczekania na kolejna dostawę lub wycofanie zamówienia.
@Gaelwyn: Nie będę pisał o którą sieć sklepów dokładnie chodzi - za kilka dni premiera i wszystko wyjdzie na jaw.
@MisPluszowyZWadaWymowy: Misiu nie nazwał bym się "xboxowcem" - mam sprzęty Sony i Microsoftu pod telewizorem. Po prostu znam kogoś kto pracuję w jednym ze sklepów i ma na prawdę sprawdzone informacje.
Nie będę pisał o którą sieć sklepów dokładnie chodzi - za kilka dni premiera i wszystko wyjdzie na jaw.


@Tymczas0wy: Nie znam innego oficjalnego dystrybutora w Polsce poza tym co juz z miesiac temu dostal ta informacje i anulowal pozostale zamowienia. Wiec jesli o nim mowa, to raczej gowno wyjdzie na jaw.
@Tymczas0wy: Musiałbyś mieć informacje od samego sony ( ͡° ͜ʖ ͡°). Reszta nic nie wie, też mam swoje źródła z 2 elektromarketów i są sprzeczne. Chociaż jedyna informacja jaka zawsze sie powtarza to że nastepna dostawa bedzie na wiosne dopiero