Wpis z mikrobloga

lvl 17

kałowatość 171,5cm

zakola norwood 2 (mogę wysłać na priv jak ktoś nie wierzy)

do 20 prawdopodobnie będę już łysy

polacki ryjec 4/10, brak męskich rys twarzy

krzywe zęby przez to że rodzice mnie nie przypilnowali jak uczyłem się chodzić i przewracając się kompletnie zniszczyłem sobie na całe życie zgryz

sylwetka skinny fat

5kg nadwagi

0 (słownie: zero) znajomych

chyba nie muszę wspominać że nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę, przytulałem się kilka razy na pożegnanie ale z taką dziewczyną która tak robi ze wszystkimi i nie chciała żeby mi była przykro

w dzieciństwie gnębiony już w przedszkolu + patola w rodzinie

depresja i masa problemów psychicznych

#przegryw #depresja ##!$%@?
Pobierz m.....0 - >lvl 17
kałowatość 171,5cm
zakola norwood 2 (mogę wysłać na priv jak ktoś n...
źródło: comment_1605265496ZpW4yUNC60LqbF7vcb1GfL.jpg
  • 86
@Liese: jeśli chodzi o poznane na żywo to spokojnie 15, niektóre nawet były takimi bestiami, że nie potrafiły odmówić w twarz tylko dopiero potem pisały na msg, że jednak nie mogą wtedy, a potem zbywały temat xD. A online to nawet nie ma znaczenia, bo i tak mi nie odpisują w ogóle, a jak już dojdzie do rozmowy i nie widziała mojego zdjęcia to po jego zobaczeniu nagle urywa kontakt. Tak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@2-aminopirydyna: a mówiły ci konkretnie że nie są zainteresowane bo nie masz 180? Pytałeś wgl czemu nie chcą się spotykać? Problem może leżeć w czymś zupełnie innym a wy sobie wkrecacie ten wzrost bo z tym nie możecie nic zrobić i tak wam wygodnie, przynajmniej tak to wygląda dla osoby z zewnątrz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xVolR: no wy nie odrzucacie bo jesteście, mówię o przeciętnym człowieku który ma jakieś preferencje, na rozmiar biustu np nie mam wpływu i podejrzewam że jest z nim jak z waszym wzrostem, pewnie nawet nie 50% by było zainteresowanych ze względu na sam ten jeden aspekt. Ale jest masa innych rzeczy którymi da się to nadrobić
no wy nie odrzucacie bo jesteście, mówię o przeciętnym człowieku który ma jakieś preferencje, na rozmiar biustu np nie mam wpływu i podejrzewam że jest z nim jak z waszym wzrostem, pewnie nawet nie 50% by było zainteresowanych ze względu na sam ten jeden aspekt.


@Liese: link, bez tego to tylko twoje #!$%@? kompletnie bez wartości. W 4 literach mam twoje podejrzenia.