Wpis z mikrobloga

lvl 17

kałowatość 171,5cm

zakola norwood 2 (mogę wysłać na priv jak ktoś nie wierzy)

do 20 prawdopodobnie będę już łysy

polacki ryjec 4/10, brak męskich rys twarzy

krzywe zęby przez to że rodzice mnie nie przypilnowali jak uczyłem się chodzić i przewracając się kompletnie zniszczyłem sobie na całe życie zgryz

sylwetka skinny fat

5kg nadwagi

0 (słownie: zero) znajomych

chyba nie muszę wspominać że nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę, przytulałem się kilka razy na pożegnanie ale z taką dziewczyną która tak robi ze wszystkimi i nie chciała żeby mi była przykro

w dzieciństwie gnębiony już w przedszkolu + patola w rodzinie

depresja i masa problemów psychicznych

#przegryw #depresja ##!$%@?
m.....0 - >lvl 17
kałowatość 171,5cm
zakola norwood 2 (mogę wysłać na priv jak ktoś n...

źródło: comment_1605265496ZpW4yUNC60LqbF7vcb1GfL.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mniejniz0: jestem od ciebie wyższa i nie wiesz jak problematyczne było znaleźć chłopa który albo nie ma kompleksów przez które nie chce wyższej dziewczyny albo po prostu wyższego. Ciesz się że nie masz np 160, serio sporo lasek ma gdzieś to czy jesteś ich wzrostu czy nawet niższy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mniejniz0: jeśli myślisz że laski z tindera to jest jakiś wyznacznik to powodzenia xd Tak samo mogłabym stwierdzić że faceci chcą tylko jednorazowych przygód bo na tinderze większość mi to proponowała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mniejniz0: jesteś poniżej średniej w swoim mniemaniu i przez to inni też cię tak widzą xD Myślę że powyżej 170 to już jest normalny wzrost dla faceta i kobiety rzadko mają wiecej.
  • Odpowiedz