Wpis z mikrobloga

Można mieć pracę, znajomych, swoje hobby, ale kiedy ma się te ponad 25+ lat i nie macie dalej swojej drugiej połówki, to wówczas brakuje tego praktycznie cały czas. Piramidy Masłowa nie da się oszukać, jesteśmy jako ludzie istotami społecznymi, jest to wpisane w nasz kod genetyczny. Każdy dzień samotności to piekło, tak, nasze własne "Piekło mężczyzn", które dotyka coraz więcej nas wszystkich.

Nie słyszałem jeszcze ze 2 lata temu o blackpillu, ale jak na to natrafiłem, to utwierdziło mnie to w przekonaniu, że jest to gorzka prawda, którą trzeba przełknąć. I zanim zarzucicie mi, że to nieprawda, to prowadziłem znajomości z kilkunastoma laskami w całym swoim życiu. Za każdym razem byłem odrzucany, albo porzucany dla innych. Oskarek, Chad, patus, nawet ciapaty, więc taguję #szarpankizzyciem .
#przegryw #blackpill
  • 24
Piramidy Masłowa nie da się oszukać,


@Jack_of_Blades: A kastracja nie likwiduje popędu? Nie wiem czy wtedy nadal odczuwa się potrzebę przebywania z kimś blisko, przytulania itd. ale jeśli mam być samotny do końca i nie wykonać magika nigdzie po drodze to może było by to jakieś rozwiązanie.
@Saynighte: ale to jest tylko potwierdzenie tezy. ONI mają kobiet na pęczki, które zabiegają o ich względy. Przeciętni ludzie jak my tego nie mamy, nasze skrzynki z sms/msg/whatsapp/cokolwiek nie uginają się w ogóle od wiadomości od kobiet. Nie uświadczyliśmy komplementów w życiu, oprócz rodziny, a to się nie liczy. To jest jedna wielka ułuda. ONI mogą sobie wybierać, podobnie jak kobiety, my nie. Oni sobie mogą mówić i dawać rady: "nie
@Jack_of_Blades: Zamiast #!$%@?ć takie smuty to zainstaluj tindera i popisz z 1-2 dziewczynami, bez liczenia na to, że na widok matcha od Ciebie od razu rozłożą #!$%@? nogi. W końcu tego pewnie oczekujesz, szanującej się i ciekawej dziewczyny. W takim razie zapracuj sobie na taką, bo póki co idziesz w drugą strone.
@Jack_of_Blades: nie wiem czy kazdy dzien, to zalezy od jednostki. Ale na pewno mocno doskwiera. Co mozna z tym zrobic? Niewiele. Szukac bliskiego kontaktu z przyjaciolkami albo chodzic na divy.
Z mocniejszych sposobów polecam autohipnozę - umożliwia dawanie sobie tego, czego nie dają nam inni.
Ale i ona nie zastąpi drugiej osoby płci przeciwnej, która tak po prostu będzie chciała zaznać bliskości...
Ech, #!$%@? się zrobił ten świat (
@greyson: a co to za #!$%@? za problem ? XD nawet profile bez zdjęcia dostają MATCHE. Wiem, bo byłem tego świadkiem, więc mi tu nie #!$%@?, wystaczy napisać treściwy opis. Z mieszkaniem na wsi się nie wymiguj, bo można ustawić sobie zasięg kilkudziesięciu kilometrów i nie ma bata na brak profili
@WyVansowany: no nie wiem mowisz ze chady i oskarki maja za latwo. Chociaz nic nigdy nie robili. I jednoczesnie mowisz ze powinno sie zalozyc tinderka czy inne gowno by ladowac atencje w p0lki i zasoby wlasne energie czas itd, nie majac nic z tego wzamian. Przez wlasnie ladowanie w nich energii czasu kasy itd jest taki problem ze kobiety maja takie wymagania jakie maja. Chodzilo mi glownie o to ze tinder