Wpis z mikrobloga

@gaudi: ja nie mówię o limicie na IKE/IKZE tylko, że nie opłaca się kupować etf za 1000-3000zl miesięcznie, lepiej od razu kupić za około 7tys bo najbardziej to się opłaca pod względem opłat ;) masz wszystko napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcyn, polecamy rachunek maklerski w Biurze Maklerskim PKO Banku Polskiego. Obecnie mamy promocję - zakładając rachunek inwestycyjny przez iPKO można skorzystać z oferty specjalnej – 0 zł za prowadzenie rachunku w 2020 i 2021 r. Więcej na ten temat zamieszczamy tutaj: https://www.bm.pkobp.pl/
pytasz o PZU czy Mintos? :D też na początku tak myślałem ;) i zaczynałem od małych kwot (możesz zacząć od 50zł) tj. malej części portfela, poczytaj o nich, to największa taka platforma w Europie, ciekawy model biznesowy i mają już swoją renomę
@kwiciak teraz inwestowanie w mintosa jako p2p jest w mojej ocenie bardzo bardzo ryzykowne a inwestowanie w polskie pożyczki to już w ogóle extreme. Juz lepiej i bezpieczniej wychodzi inwestowanie w pożyczki nieruchomościowe gdzie masz hipo np. na estate guru
@Kermii: nie musisz w polskie, ja sobie chwalę mimo trudnych czasów dają ładnie zarobić a odsetki spływają na bieżąco; widzę że wycięto moje wcześniejsze wypociny, bo był referal link (nie wiedziałem że nie wolno a obie strony korzystają więc...) - w razie zainteresowania po więcej szczegółów zapraszam na priv w takim razie