Wpis z mikrobloga

@krav: Wow, dla Spider Mana naprawdę warto przepłacić za konsolę z chorobami wieku dziecięcego, brakiem jakichkolwiek dodatków i dyskiem o pojemności z której już w 2021 będziemy się śmiać. Bo chyba nie powiesz, że w Demon Souls będziesz grał dłużej niż pierwsze 30 minut? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nolife #mieszamwpiwnicy #czekalemnalockdown
  • Odpowiedz
@krav: Jak już skończysz 18 lat to te debilne przepychanki Xbox, PS czy PC nie będą ważne dzieciaku. A jeżeli już jesteś dorosły to spytaj mamy czy czasem przy porodzie ci się pępowina nie owinęła i lekko upośledzony nie jesteś xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krav: Dlatego polecam
Pc bo od grudnia będzie pełny gamepas oraz #ps4 dla exclusivow które chodzą po 50zl
Co za różnica czy się dobrze będziesz bawić grając w God of Wara za 50zl czy Spidermana za 350 :D? Czy w Forze za 4zl
  • Odpowiedz
@Dudleuss: I powiedz jeszcze ze do grania masz tego laptopa to niektórym zwoje się poprostuja, ze za ta kasę możesz 3 razy lepszy desktop złożyć ()
  • Odpowiedz
@Dudleuss: Oooo... FM-ik to moja gra życia, na Steamie mam wszystkie od kiedy były dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie zacząłem w stare Championship Managery grać od 2001
Sam byłem laptopowy ze względu na prace. Teraz już nie mam w robocie czasu na granie.
  • Odpowiedz
@Hubby ja pierwszy raz zagrałem jak na steam był w marcu za darmo i mi się spodobało. Też się spodziewam,że jak zacznę pracować to czasu nie będzie na takie rzeczy a narazie muszę mniej grać bo matura w maju.
  • Odpowiedz