Wpis z mikrobloga

Osoba która wywiesza tęczowe flagi wiedząc że będą szli skrajni narodowcy nie myśli o możliwych konsekwencjach xD

@RaszuVanTraszu: Tak, to wina tej osoby od flagi, sprowokowała narodowców, trzeba było myśleć o konsekwencjach. Jaki ty jesteś odrealniony człowieku.
A jeśli kobieta zostaje zgwałcona, to przecież jej wina, że się tak prowokująco ubrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RaszuVanTraszu: Typie, ja wiem, że narodowcy to debile, ale nie spodziewałbym się, że są aż takim bydłem. I sam bym nie ściągał tęczowej flagi/pioruna z okna, gdyby je miał.

Ale spoko. Narodowcy nie mają mózgu to inni mają za nich myśleć. xD I to ofiara jest winna, bo narodowiec z definicji jest niezdolny do jakichkolwiek wniosków.

Ludzie stawiający znicze pod siedzibą PiSu chcieli po prostu postawić znicze, nacjozwierzęta chciały ro\*\*ebać czyjąś
Nie wszyscy narodowcy to debile. Nie popadajmy w skrajności.


@RaszuVanTraszu:
Nie myl patriotyzmu z nacjonalizmem.

Nacjonalizm to ideologia oparta na niewiedzy i uprzedzeniach. Narodowcy to albo cynicy chcący zbijać kapitał polityczny albo ludzie kierujący się w głównej mierze emocjami albo pospolici debile.

Nie widziałem jeszcze wykształconej, stabilnej emocjonalnie osoby, która nazywałaby się narodowcem. xD

Nacjonalizm to nie patriotyzm. Ten pierwszy jest szkodliwy dla kraju.
@CzajnikZniszczenia: Patriotyzm jest subiektywny, już wielu takich było co mówiło że ich patriotyzm jest najlepszy i w wielu przykładach wychodził z tego wielki psikus. Więc sobie daruj proszę definicję idealnego patrioty. A co do nacjonalizmu, cóż nie my pierwsi, nie my ostatni.
@RaszuVanTraszu Ale wiesz że jak ktoś ma inne poglądy to dalej ma takie same prawa i jest karany według tego samego prawa co ty? Jeśli nie ogarniasz tego to ci tłumacze, jeśli jeździsz autem na benzyne a ktoś na dieslu to wtedy on może ci #!$%@? te auto bo ma inne poglądy na auta niż ty ( ͡º ͜ʖ͡º) - tak właśnie wygląda Twój komentarz na temat
@harnasiek: Jeżeli znajdzie się dwóch dieslomaniaków i powiedzą 'kolego nie jeździsz benzyną' to przesiadam się wysokoprężniaka. Kwintesencja demokracji, niby kulturalniej ale wygrywają Ci którzy mają większą siłę przebicia :)
@saakaszi: ale jak w ogóle to miało podpalić flagę za pomocą rzutu flarą? Przecież nawet jakby się z tą flagą zetknęła to jedynie na jakiś mały ułamek sekundy, zanim by spadła na balkon albo wpadła do środka. Flaga nijak by się nie zjarała xD

Tępi troglodyci którzy spowodowali naprawdę duże zagrożenie. Więcej szczęścia niż rozumu, że pożar się nie rozhulał bardziej i nie zajął innych mieszkań.
Słyszę wycie? Znakomicie! Perwersyjnie wręcz cieszy mnie świadomość tego jak w tym #!$%@? państwie ludzie dostają błąd systemu kiedy ktoś stoi z boku jako centrysta i próbuje ogarnąć rozumiem to co się tu #!$%@?.


@RaszuVanTraszu: Przecież Ty popierasz atakowanie innych ludzi za poglądy, pajacu - albo co najmniej masz w dupie wandalizm xD