Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Piszę tu, bo może odczyta mnie osoba, o której mówię. Jakiś czas temu zostałam porzucona nagle, w jednej chwili i nie zobaczyłam ukochanego już nigdy więcej. Nie powiedział dlaczego odchodzi naprawdę, w jednej chwili stałam mu się intruzem. Nie zechciał ze mną porozmawiać, spotkać się. Tworzyliśmy parę 3 lata.
Minęły już także prawie trzy lata od tego zdarzenia. Nie wiem co u Ciebie i jak się masz. Czy wszystko u Ciebie w porządku? Gdybyś czasem myślał o tym co się stało to chciałabym powiedzieć, że nie gniewam się, nie musisz się obawiać wyrzutów z mojej strony, o nic nie zapytam. Marzy mi się wiedzieć, co u Ciebie. Chciałabym pogadać. Jeśli chcesz - napisz do mnie, będzie mi bardzo miło.
B.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fad324649aa69000b708bd8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
OP: Dziękuję wszystkim za zainteresowanie oraz wyrażenie swoich opinii. Osobę, do której piszę oczywiście proszę o ewentualny kontakt przez Messengera. Wy wszyscy, którzy jesteście tacy godni człowieczeństwa: nie zdarzyło Wam się nigdy nikogo zranić? Warto wybczać, warto kochać prawdziwie i warto mieć charakter, którym nie zachwieje byle podmuch wiatru a nawet burza. Życie jest długie, ważnych rzeczy uczymy się na dużych błędach. Pozdrawiam wszystkich.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą