Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy udaje wam się śnić świadomie, a jeśli tak, to jak częste i jakiej jakości są wasze świadome sny? Macie jakieś sprawdzone techniki i sposoby?

Pytam z anonimowych, ponieważ zastanawiam się, czy w ramach takich snów można wytworzyć sobie wyimaginowaną dziewczynę, która w naszym odczuciu by nas mocno kochała, i z którą dałoby się spełniać potrzeby dotyczące bliskości i seksualności. Jeśli tak, to może byłoby to częściowe rozwiązanie dla #przegryw i #incel, a także dużej części normików, którzy są już zniszczeni psychicznie randkowaniem w aktualnych warunkach? Być może kilka/kilkanaście minut bycia w takim "idealnym, sennym związku" co jakiś czas wystarczyłoby, aby mózg przestał generować poczucie samotności i niespełnionych potrzeb?

#pytanie #sen #swiadomysen #seks #zwiazki #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fac5b6d49aa69000b708aac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy udaje wam się śnić świadomie, a...

źródło: comment_1605132400NFB3wPPeTWNexs2W7pmyxK.jpg

Pobierz

Czy potrafisz śnić świadomie?

  • Tak, partnerka w snach w pełni mi wystarcza 4.8% (6)
  • Tak, uprawiam regularnie seks we śnie 8.0% (10)
  • Tak, ale takie sny są rzadkie i krótkie 16.0% (20)
  • Miałem tylko kilka krótkich epizodów 20.0% (25)
  • Nie potrafię śnić świadomie 51.2% (64)

Oddanych głosów: 125

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Sprawdzaj swoje zmysły (analizuj dotyk, słuch, przede wszystkim wzrok bo we śnie na zegarku nie zobaczysz normalnej godziny) w ciągu dnia, a po czasie zaczniesz je sprawdzać we śnie. Tip z incepcji to spinner który nie przestaje się krecic ale osobiście nie sprawdzałem. Jak wejdziesz w świadomy sen to się zacznij rozglądać/obracać bo twój mózg będzie się wybudzal więc zajmij go czyms.
  • Odpowiedz
Czy udaje wam się śnić świadomie, a jeśli tak, to jak częste i jakiej jakości są wasze świadome sny? Macie jakieś sprawdzone techniki i sposoby?


@AnonimoweMirkoWyznania: mam świadome, dość często ale nie mam żadnych technik na to bo mam tak odkąd pamiętam. zawsze zachowywałem mniejszą lub większą świadomość i manipulowałem snem dowolnie

zastanawiam się, czy w ramach takich snów można wytworzyć sobie wyimaginowaną dziewczynę

nigdy nawet nie próbowałem. lwia część
  • Odpowiedz
@77023: bo trzeba się nauczyć przejmować kontrolę. Następnym razem pozostań biernym widzem i tylko delikatnie wpłyń na sen. Z czasem nauczysz się przeciągać świadomość - mi zazwyczaj udaje się kilka do kilkunastu minut we śnie, potem tracę świadomość, czasami ja odzyskuję w dalszej części snu. Dziś np. jak całkiem niechcący zacząłem, a chciałem się wyspać bez tego, to specjalnie "zapomniałem" że to sen i po dosłownie minucie znów śniłem normalnie.
  • Odpowiedz