Wpis z mikrobloga

@Limonkova: nie wiem czy znam to odpowiednie slowo, bo raczej nie zamieniam z nimi wiecej slow niz czesc, ale niecaly rok. W sumie z malzenstw ktore faktycznie znam troche lepiej, na tyle, ze przynajmniej czasem z nimi rozmawiam to wszystkie trwaja
  • Odpowiedz
  • 0
@robsosl tak trochę ¯_(ツ)_/¯ mąż mi powiedział, że gdybyśmy teraz wzięli rozwód to byłoby to najkrótsze małżeństwo, które zna. Wśród moich znajomych dopiero zaczynają się narzeczeństwa, więc się nie mogłam wypowiedzieć. Ciekawa byłam co na to ludzie z wykopu
  • Odpowiedz
  • 1
@robsosl broń boże przed wpadką. Ja mam 26, on 33. Wpadkę to on miał kilka ładnych lat temu i jednak okazało się, że po ślubie czuję się tak samo kijowo w patchworku jak przed ślubem xD nie polecam z całego serca

@MMARS ło! Poważnie? Czyżby ktoś umarł?
  • Odpowiedz
@stefan_banach:
Jason Allen Alexander w rozmowie z "ABC News" pokusił się o dość mocne wyznanie. Przyznał, że oboje nie zdawali sobie sprawy z tego, co robią, gdyż byli pod wpływem narkotyków.

Alkohol jest narkotykiem, kawa jest narkotykiem, papierosy też są narkotykiem. Tak, byliśmy pod wpływem tych narkotyków - wyznał .

W momencie, gdy odzyskali już pełną świadomość, Britney natychmiast zażądała rozwodu. Jason wyraził na to zgodę, jednak jak sam dziś przekonuje,
  • Odpowiedz
wobrazasz sobie zalatwianie formalnosci w takim stanie?


@stefan_banach: "Wzięli ślub około 3 stycznia (ok. godziny 5 rano co może wiele tłumaczyć)."
Człowieku, to było w Las Vegas. Nigdy nie słyszałeś jak tam dają śluby? Liczy się kasa, którą udzielający ślubu bierze.
  • Odpowiedz