Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Mamy 11 listopada i jakie eee święto? Niepodległości, brawo Romku. Myśmy dziś eee mierzyli się z niewygodną Ukra... iną, drużyną silną, zdyscyplinowaną eee taktycznie. Ja przed meczem słyszałem w polskich mediach, że Szewczenko to, Szewczenko tamto. Żeście się go nawet eee pytali o finał w Stambule. Panowie, dlaczego Jurka o takie rzeczy eee nie pytacie? Co takiego? Że w nim nie grał, tak? Ale poczekajcie... a kto był kapi...? Kapitanem we finale olimpijskim w Barce... Barcelonie? Ale co, że ile lat temu?! A Dudek to z Szewczenko wczoraj grali? Co najwyżej w eee szachy. Ja was panowie proszę tylko o jedno... wy bądźcie w swoich eee opiniach racjonalni. Wy nie graliście w piłkę i możecie mieć trudność z eee realną oceną pracy Jurka... Ale zaraz, chwileczkę. Ty Tomeczku mówisz, że ty eee w piłkę grałeś. Ale nie porównujmy twojego Szalke do Juventusu czy Ro... Romy. Myśmy dziś widzieli w grze chłopaków rękę Jurka, bramki były eee wypracowane... Co takiego? Ale że niby Krzysiek strzelił po błędzie eee bram...? Bramkarza? Panowie, futbol to gra eee błędów, prosta rzecz... Dlaczego wy nie zauważacie, że jak Jurek wprowadził Modera, to ten strzelił gola? A wiecie dzięki eee czemu ten chłopak gra. Dzięki Pro Junior, zgadza się, panie Romanie. I to najlepiej pokazuje nasz pomysł na eee szkolenie młodych... Co takiego? Ale Mateusz, co drużyna U21? Ale co wyniki Czesia... No nie, panowie... tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #kanalbekowy
Pobierz a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Mamy 11 listopada i jakie eee św...
źródło: comment_1605129732mvnhjyAzdK78SweOGqM9bY.jpg
  • 12