Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowy here. Jestem w związku od prawie 2 lat. Od jakiegoś czasu zaczęła wychodzić różnica w libido między nami, na moją niekorzyść niestety. Mogłabym codziennie się do Niego dobierać, jara mnie jak nie wiem co. Nawet jeżeli nie ma szansy na zwykły stosunek, samo robienie Mu loda sprawia mi frajdę. Niestety On nie czuje potrzeby chodzenia do łóżka tak często, co mnie smuci i frustruje. Nie chodzi o to, że przytyłam, ani się nie staram. Wyglądam tak jak na początku związku, staram się, wymyślam nowe pozycje, ładnie się ubieram, zawsze jestem świeża i pachnąca... Po kilku kłótniach doszliśmy do wniosku, że pójdziemy na kompromis i będziemy to robić w określone dni, znaczyłam je w kalendarzu. Jak na to patrzę to z jednej strony myślę, że to dobre rozwiązanie, ale z drugiej czy to nie żenada? Grafik seksu w związku? Ale to chyba lepsze niż zerwanie albo niewierność. Co uważacie. Also jaki według was powinien być kompromis skoro jedna strona ma ochotę niemal codziennie, a druga średnio 1 na 2 tygodnie?

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fabfdb03e1c7c000ab2b4d2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Różowy here. Jestem w związku od pr...

źródło: comment_1605112945Igy5fFEX2yvSfew9UXHtB0.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Różowy here.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jakoś nie mogę w to uwierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). To teraz na poważnie.

Po kilku kłótniach doszliśmy do wniosku, że pójdziemy na kompromis i będziemy to robić w określone dni, znaczyłam je w kalendarzu.

Któryś matematyk (nie pamiętam który) miał taką zasadę, że uprawiał seks z żoną w dni oznaczone liczbami pierwszymi, czyli: 2, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 23, (29),
tr0llk0nt0 - > Różowy here.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakoś nie mogę w to uwierzyć ( ...

źródło: comment_16051135418gxJAjgoKzzzKtMzJrvBcO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
OP: @piotr-roladynski to nie jest cały dzień, wymagam może pół godizny... To naprawdę nie jest wielkie poświęcenie
@komentator_2020 pracuje, ale wcześniej też pracował i było inaczej. Poza tym jak ma wolne to też nie potrzebuje.
@Bumelante niskie libido po prostu. Może stres też trochę, może praca. To nie jest niechęć, bo jak ja inicjuję to zazwyczaj wychodzi, ale ile można inicjować i zakładać czy dziś się zgodzi czy nie...

Ten komentarz
  • Odpowiedz
M.: Seks wg kalendarza to fatalny pomysł, zabijacie całkowicie chwilę , nastrój i pożądanie. Po jakimś czasie on zacznie do tego podchodzić jak do pańszczyzny. Fakt nadmiar seksu jest dla zdrowego mężczyzny męczący i tylko nie mający go na wyciągnięcie ręki twierdzą co innego. Moja ostatnio też miała taki napad i kochaliśmy się prawie kwartał codziennie i krótkimi przerwami na okres, wtedy był tylko lodzik. Powiem tak o ile pierwszy miesiąc
  • Odpowiedz
BliskiDziadek: @LetticeDeVries to nie zmuszanie tylko wypracowanie kompromisu. On nie czuje się zmuszany jak ja proponuję, tylko nie widzi potrzeby. Pytałam milion razy o powód, "tak mam. Czasem chce czasem nie chce.", do lekarza nie chce iść, bo uważa że nic złego się nie dzieje. Więc jak inaczej mam uniknąć kłótni co kilka dni, bo On znowu odmawia?

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie widzi potrzeby czego? Stosunku? Czy inicjowania go? Tak czy siak jeżeli wcześniej było inaczej z jego strony, to coś musiało się zmienić. Może seksuolog pomoże.

No chyba, że rzeczywiście jemu lepiej jak ma to "zaplanowane". Niektórzy tak mają, że nie lubią spontanicznie. Wtedy próbujcie z grafikiem, a Ty najwyżej kup sobie wibrator czy inną zabawkę, żebyś nie chodziła sfrustrowana.
  • Odpowiedz
OP: @apatozaur tak kurna szkoda chłopa. Ma zajebista laskę, która jest na niego napalona 24/h, nieba by Mu przychyliła gdyby mogła, kocha Go całym sercem i staje na głowie, żeby ten związek działał, ale go szkoda. Puknij się w łeb.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat

  • Odpowiedz